PROMOCJA LISTOPAD I GRUDZIEŃ 2018
Zamówienia otrzymane od 17 grudnia będą dostarczane w styczniu 2019 roku   
  • 0
  • 0

Set 4 sofy ogrodowe Lucky ze stali nierdzewnej

Kod: LUCPP
zł 1.272,40 zł 1.454,17 -12%
iva inclusa
- +
Czas dostawy
15 dni roboczych
Talenti
Set 4 sofy ogrodowe Lucky
Wymiary 59x56xH88 cm
Dostępne w różnych kolorach.
Funkcje
Sofy Lucky uniwersalne wzornictwo i trendy. Charakteryzuje się stalową ramą i siatką cięto-ciągnionej, traktowanej nanoceramiczne, elektroforezy i malowania proszkowego, wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Dostępne zdejmowane poduszki siedziska wykonane z pianki poliuretanowej i dacron pokryte tkaniną łatwą do czyszczenia, odporne na działanie wody i promieni UV. Zapytaj o ofertę.
Użytkowanie i konserwacja
Poduszki z dakronu i pianki poliuretanowej powinny być natychmiast chronione w przypadku deszczu, aby zapobiec tworzeniu się pleśni. Mycie poduszki z normalnym cyklem w maksymalnej temperaturze 40 ° C i prasować w  temperaturze maksymalnej 110 ° C, bez pary. Nie stosować wybielaczy i pochodne. Do czyszczenia powierzchni malowanej metalu, użyć zimnej wody i detergentu w płynie nie ścierne i nieagresywne. Zastosuj miękką szmatkę do rewitalizacji powierzchni. W przypadku plam spowodowanych przez osady wapnia wycierać roztworem octu rozcieńczonego w zimnej wodzie. W okresie nieużywania do przechowywania mebli w suchym miejscu, nie podlegających kondensacji. Zawsze należy zabezpieczyć meble przed kontynuowaniem stagnacji wody.
Talenty proponuje rozwiązania dostarczyć z zewnątrz i twój styl przekształcić ogród w rogu zielony design.
Odkryj kolekcję stoły, krzesła i salony ogród, zaprojektowane tak, aby lepiej cieszyć się relaksujące chwile na świeżym powietrzu.

Dlaczego warto kupić:
  • doskonała jakość / stosunek ceny
  • zaprojektowane przez kreatywnych projektantów
  • trwały
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
(Link )
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie