Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

12 kieliszków do wina i 12 szklanych szklanek Oryginalny luksusowy projekt - Emporium

Kod: EMPORIUM
zł 1.486,66 zł 2.080,36 -29%
z VAT
- +
Materiał
doskonałe szkło dźwiękowe
Rozmiar
Średnica 11,5 x 21 cm - pojemność 64 kl
Kolor
przezroczysty
Dostawa
7-10 dni roboczych
Viadurini Kitchen

Oryginalne kieliszki do wina z koncentrycznymi okręgami dla optymalnego i luksusowego smaku, nowoczesny design z kieliszkami do wina, 24 sztuki.

Usługa polegająca na:
  • 12 kieliszków okolicznościowych: średnica 11,5 x 21 cm - pojemność 64 cl. Jego osobliwość polega na stopie u podstawy łodygi. Element ten może służyć jako podpora towarzysząca winie przy przekąsce lub może blokować krople kondensacji, jeśli towarzyszy mu tektura pochłaniająca światło. Nadaje się do piwa, win czerwonych, spritzów i różnych aperitifów.
  • 12 szklanek o średnicy 8,9 x wys. 11 cm - pojemność 45 cl

Te przezroczyste i lekkie kieliszki do wina w szkle rodzą się z rąk prostych mężczyzn oddanych swojej pracy, w których estetyka i artystyczna wartość obróbki szkła łączy się ze starannym doborem materiałów.

Innowacja w zakresie degustacji i serwisu win uzyskana dzięki dbałości o kształty i obsesyjnemu poszukiwaniu lekkości , od wydłużonej powierzchni styku i szczególnej fali u podstawy.
Projekt wyróżnia się oryginalnością i niezwykłym kształtem, który dziś reprezentuje jego mocną stronę: koncentryczne okręgi, które następują po sobie u podstawy napoju.
Amplituda powierzchni, zwiększona przez pofałdowania, sprzyja odwirowaniu i natlenianiu, a także ewolucyjnej ścieżce wina, które ze zredukowanego środowiska butelki, w której długo pozostawało, prowadzi do stanu doskonałej pijalności .

Ponadto te pofalowania pozwalają na obserwację odcieni i odbić wina bez konieczności odchylania kieliszka. Dzięki swoim specyfikacjom technicznym i estetycznym te kieliszki do wina oferują wyjątkowe i niepowtarzalne doznania.

W ten sposób przyjemność degustacji łączy się z zaskakującą lekkością i elegancją kieliszka , oferując niepowtarzalne doznania dla każdego wina, od białego do czerwonego, ważnej czerwieni, od aromatów po alkohole, w tym wina musujące i szampana.

Materiał :
  • Bezołowiowe najwyższej jakości szkło dźwiękowe
Jest to materiał bardzo wysokiej jakości, dobrany ze względu na szczególne właściwości techniczne maksymalnej przezroczystości, dużej elastyczności, dużej odporności na pękanie i pranie.
Obróbka odbywa się mechanicznie , ale na życzenie dostępna jest również wersja dmuchana. Poproś o wycenę, wypełniając odpowiedni formularz.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty