Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

12 Podwójnych szklanek do whisky ze staromodnymi kryształami - Arytmia

Kod: ARITMIA3
zł 3.961,08 zł 4.929,56 -20%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
ekologiczny kryształ
Rozmiar
h 9,3 x maksymalna średnica 8,2 cm
Dostawa
4 tygodnie robocze
Viadurini Kitchen

12 szklanek do whisky z ręcznie grawerowanymi ekologicznymi kryształami, luksusowy design w 100% wyprodukowany we Włoszech.

Ta propozycja 12 podwójnych staromodnych kieliszków do whisky lub wody charakteryzuje się tradycyjną dekoracyjną grafiką szkła z liniowymi i minimalnymi okręgami ułatwiającymi chwyt.
Obecny i mocno współczesny styl miejski dostosowuje się do wielkomiejskiej i podziemnej atmosfery dzięki cennym ręcznym grawerom o minimalistycznym i wyrafinowanym designie.

Smaki są w ten sposób wzmacniane przez te wspaniałe detale, które zdobią i charakteryzują całość, dla prestiżowego i luksusowego miejsca .

Jest to asortyment przeznaczony dla świata likierów , aby uczynić degustację wyjątkową dzięki klasycznym, ale szczególnym kształtom dzięki rzeźbieniom i dekoracjom, które dają przyjemną w dotyku i wizualnie elegancką i wyrafinowaną grę . W ten sposób kolekcja prezentuje doskonałość zastawy stołowej na wysokim poziomie, dedykowanej tym, którzy chcą wyrafinowanej i stylowej zastawy stołowej i kochają się wyróżniać.
Ponieważ picie to prosty gest, który każdy z nas wykonuje każdego dnia i który można uczynić jeszcze przyjemniejszym, używając szklanek, szklanek i butelek zdolnych do przekazywania emocji .

Zaprojektowany i zadbany w najdrobniejszych szczegółach z wyrafinowanym i eleganckim wyglądem, który zwiększa przezroczystość i blask materiału, to ten ostatni odgrywa fundamentalną rolę w tworzeniu linii: innowacyjny i ultracienki przemysłowy kryształ ekologiczny to tylko jeden w 100% nadający się do grawerowania, cięcia i szlifowania.
Jest również zgodny z wysokimi normami etycznymi i środowiskowymi oraz jest wykonany z dbałością o szczegóły typowe dla rzemieślnika. Rezultatem jest wysokiej jakości produkt wyprodukowany we Włoszech , aby w pełni doświadczyć jakości i piękna.

Charakterystyka przemysłowego kryształu ekologicznego :
  • Przezroczystość : najbardziej przezroczysty z kryształowych kieliszków
  • Brilliance : wyjątkowy blask, jaki dają najczystsze surowce
  • Odporność : niezwykle odporna na pękanie, każdy produkt przechodzi 7 testów jakości
  • Można myć w zmywarce : przetestowano pod kątem ponad 4000 zastosowań w profesjonalnych zmywarkach
  • Sonority : czyste i żywe dźwięki, jak najlepszy kryształ
  • Ekologiczny : w 100% nadający się do recyklingu, wyprodukowany z poszanowaniem środowiska
Usługa produkcyjna odbywa się z pełnym poszanowaniem środowiska poprzez zastosowanie piekarników elektrycznych, z 0% zanieczyszczających środków bielących i 0% emisji do atmosfery.
Wykorzystywana energia to w rzeczywistości czysta energia , pochodząca z elektrowni na biomasę, paneli fotowoltaicznych lub energii geotermalnej.
Ponadto najczystsze surowce pozwalają uzyskać materiał w 100% nadający się do recyklingu .

Usługa dostosowywania jest dostępna dla form, grawerowania, produkcji szkła ciętego oraz rozmiaru produktów prasowanych i dmuchanych.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, wypełniając formularz „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty