Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

16 lampek ze szkła weneckiego i złoty żyrandol, ręcznie robione we Włoszech - Regina

Kod: REGINA2
zł 79.188,05 zł 116.478,98 -32%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Szkło i metal
Dostawa
5/6 tygodni roboczych
Długość (cm)
146
Głębokość (cm)
146
Wzrost (cm)
155
Viadurini Lighting

Żyrandol z 16 lampkami ze szkła weneckiego i 24-karatowego złota, wykonany ręcznie we Włoszech.

Imponujący i elegancki klasyczny żyrandol wyprodukowany we Włoszech w Wenecji z ręcznie wykonanego szkła pokrytego 24 karatowym złotem nakładanym na gorąco podczas obróbki i detalami z błyszczącego złotego metalu . Rozwiązanie umeblowania o niezwykle wyrafinowanej estetyce, które może wzbogacić i uzupełnić duże przestrzenie, takie jak wejścia, salony i jadalnie, w których tworzy sugestywną atmosferę przeszłości. Wraz z majestatem ze złota , wzór wzbogacają zwężające się ramiona ozdobione wisiorkami w całości ukształtowanymi ręcznie, co zapewnia wysoką jakość i nieocenioną wartość .

Z użycia wysokiej jakości surowców pochodzących z terytorium Włoch oraz z umiejętnej obróbki szkła przez wykwalifikowanych rzemieślników z branży, którzy od dziesięcioleci przekazali starożytne tradycje , rodzi się wielkie arcydzieło sztuki szklarskiej, które charakteryzuje się wydajnością , funkcjonalnością i elegancką estetykę . Każda faza produkcji odbywa się w Wenecji , bijącym sercu tradycji szkła, zwracając szczególną uwagę na szczegóły i szanując starożytne techniki z pragnieniem nowoczesności, aby projektować się w przyszłość. W ten sposób wysoki kunszt łączy się z designem i tradycją, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii . Rezultatem jest dzieło sztuki, które reinterpretuje klasyczny styl poprzez współczesny język, który poprzez światło ukazuje swoje wartości autentyczności i wydajności .

Żarówka (brak w zestawie) : 16 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty