Made in Italy

16 lampek ze szkła weneckiego i złoty żyrandol, ręcznie robione we Włoszech - Regina

  • Made in Italy
  • Kod: REGINA2
zł 70021,29 zł 87526,63 -20%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 146
Głębokość (cm) 146
Wzrost (cm) 155

Żyrandol z 16 lampkami ze szkła weneckiego i 24-karatowego złota, wykonany ręcznie we Włoszech.

Imponujący i elegancki klasyczny żyrandol wyprodukowany we Włoszech w Wenecji z ręcznie wykonanego szkła pokrytego 24 karatowym złotem nakładanym na gorąco podczas obróbki i detalami z błyszczącego złotego metalu . Rozwiązanie umeblowania o niezwykle wyrafinowanej estetyce, które może wzbogacić i uzupełnić duże przestrzenie, takie jak wejścia, salony i jadalnie, w których tworzy sugestywną atmosferę przeszłości. Wraz z majestatem ze złota , wzór wzbogacają zwężające się ramiona ozdobione wisiorkami w całości ukształtowanymi ręcznie, co zapewnia wysoką jakość i nieocenioną wartość .

Z użycia wysokiej jakości surowców pochodzących z terytorium Włoch oraz z umiejętnej obróbki szkła przez wykwalifikowanych rzemieślników z branży, którzy od dziesięcioleci przekazali starożytne tradycje , rodzi się wielkie arcydzieło sztuki szklarskiej, które charakteryzuje się wydajnością , funkcjonalnością i elegancką estetykę . Każda faza produkcji odbywa się w Wenecji , bijącym sercu tradycji szkła, zwracając szczególną uwagę na szczegóły i szanując starożytne techniki z pragnieniem nowoczesności, aby projektować się w przyszłość. W ten sposób wysoki kunszt łączy się z designem i tradycją, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii . Rezultatem jest dzieło sztuki, które reinterpretuje klasyczny styl poprzez współczesny język, który poprzez światło ukazuje swoje wartości autentyczności i wydajności .

Żarówka (brak w zestawie) : 16 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro