Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

2 butelki do wina w ekologicznym kryształowym włoskim stylu minimalistycznym - gładkie

Kod: LISCIATO4
zł 1.615,67 zł 2.074,62 -22%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
ekologiczny kryształ
Rozmiar
wys. 26,8 cm
Dostawa
4 tygodnie robocze
Viadurini Kitchen

2 gładkie butelki wina z ręcznie wykańczanego ekologicznego kryształu z luksusową minimalną zakrętką w 100% wyprodukowaną we Włoszech.

Ta para gładkich kryształowych butelek wina z cylindryczną skuwką określa niezwykle elegancki i wyrafinowany, czysty i zasadniczy design , z miękkimi i czystymi liniami, które nadają minimalistyczny i lśniący wygląd, za prestiżowy i wyrafinowany sprzęt. Prostota projektu podkreśla przejrzystość i blask materiału, co nadaje trunkowi klasę i umiejętność.
W ten sposób kolekcja prezentuje doskonałość zastawy stołowej na wysokim poziomie, dedykowanej tym, którzy chcą wyrafinowanej i stylowej zastawy stołowej i kochają się wyróżniać.
Ponieważ picie to prosty gest, który każdy z nas wykonuje każdego dnia i który można uczynić jeszcze przyjemniejszym, używając szklanek, szklanek i butelek zdolnych do przekazywania emocji .

Zaprojektowany i zadbany w najdrobniejszych szczegółach z wyrafinowanym i eleganckim wyglądem, który zwiększa przezroczystość i blask materiału, to ten ostatni odgrywa fundamentalną rolę w tworzeniu linii: innowacyjny i ultracienki przemysłowy kryształ ekologiczny to tylko jeden w 100% nadający się do grawerowania, cięcia i szlifowania.
Jest również zgodny z wysokimi normami etycznymi i środowiskowymi oraz jest wykonany z dbałością o szczegóły typowe dla rzemieślnika. Rezultatem jest wysokiej jakości produkt wyprodukowany we Włoszech , aby w pełni doświadczyć jakości i piękna.

Charakterystyka przemysłowego kryształu ekologicznego:
  • Przezroczystość : najbardziej przezroczysty z kryształowych kieliszków
  • Brilliance : wyjątkowy blask, jaki dają najczystsze surowce
  • Odporność : niezwykle odporna na pękanie, każdy produkt przechodzi 7 testów jakości
  • Można myć w zmywarce : przetestowano pod kątem ponad 4000 zastosowań w profesjonalnych zmywarkach
  • Sonority : czyste i żywe dźwięki, jak najlepszy kryształ
  • Ekologiczny : w 100% nadający się do recyklingu, wyprodukowany z poszanowaniem środowiska
Usługa produkcyjna odbywa się z pełnym poszanowaniem środowiska poprzez zastosowanie piekarników elektrycznych, z 0% zanieczyszczających środków bielących i 0% emisji do atmosfery.
Wykorzystywana energia to w rzeczywistości czysta energia , pochodząca z elektrowni na biomasę, paneli fotowoltaicznych lub energii geotermalnej.
Ponadto najczystsze surowce pozwalają uzyskać materiał w 100% nadający się do recyklingu .

Usługa dostosowywania jest dostępna dla form, grawerowania, produkcji szkła ciętego oraz rozmiaru produktów prasowanych i dmuchanych.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, wypełniając formularz „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty