Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

2 designerskie krzesła z dwukolorowym siedziskiem z polimeru Made in Italy - Scab Design Zebra

Kod: ZEBRABICOLORE2
zł 2.437,23
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Polimer i stal
Dostawa
5 dni roboczych * Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie.
Długość (cm)
46
Głębokość (cm)
53
Wzrost (cm)
83
Scab Design

Nowoczesne krzesło obrotowe ze stali z polimerowym siedziskiem Made in Italy, 2 sztuki.

Nowoczesne krzesło Made in Italy składające się z dwukolorowej powłoki polimerowej nadającej się do recyklingu, z wewnętrzną częścią w białym wykończeniu i zewnętrzną z fasetowanym błyszczącym wykończeniem, dostępnym w różnych kolorach. Konstrukcja natomiast wykonana jest z rur stalowych o średnicy 18 mm i to właśnie charakteryzuje ten przedmiot, ponieważ jest obrotowy i ma kreatywny design.
Oryginalne linie podstawy łączą się z bardziej klasycznymi i prostymi siedziskami, które wzbogacone są innowacyjnymi surowcami oraz szczególną powierzchnią, która w połączeniu z dostępnymi wspaniałymi kolorami nadaje siedzisku o niepowtarzalnym stylu w stanie zapewnić komfort. i funkcjonalność . Podstawa w kolorze antracytowym może być również używana na zewnątrz, aby wzbogacić i uzupełnić umeblowanie najróżniejszych przestrzeni zewnętrznych.

Rozmiar : dł. 46 x szer. 53 x wys. 83 cm

Dostępne kolory siedzeń :
  • biały i gołębi szary;
  • biało-pomarańczowy;
  • Biały i czerwony;
  • biały i pistacjowy zielony;
  • biały i chabrowy;
  • biały i antracyt.
Dostępne wykończenia struktury :
  • chromowany;
  • malowany na antracyt.
Wielka produktywna dusza i dbałość o szczegóły sprawiają, że SCAB Design jest symbolem Made in Italy . Niezwykłe przedmioty, które kształtują się z zasady piękna i funkcjonalności . Niekończące się poszukiwanie doskonałości materii. Jakość i styl dla domowego projektu.
Firma Scab Design tworzy te obiekty od 60 lat, wszystkie całkowicie włoskiej produkcji , uzyskując pełne uznanie za najwyższą jakość . Buduje niezwykłe estetycznie i niezbędne w codziennym użytkowaniu przedmioty.

Certyfikacja siedzisk i elementów wyposażenia to wybór i powód do dumy dla firmy Scab. Catas przeprowadza testy, które pozwalają na osiągnięcie wytrzymałości, stabilności i testów obciążeniowych, nawet przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.
Produkcje firmy Scab Design doskonale nadają się do recyklingu, ponieważ poszczególne komponenty, które je tworzą, są szybko rozróżnialne. Każdy element z tworzywa sztucznego posiada znak identyfikacyjny zgodny z normą EN 16139.2013 i zapewnia łatwe wskazania do recyklingu. Cała produkcja firmy Scab jest wykonana w 100% z materiałów nadających się do recyklingu .

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty