Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

2 nowoczesne krzesła z tkaniny z podstawą na sankach Made in Italy - Scab Design Lady B

Kod: LADYBPOP2
zł 3.869,30
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Tkanina i stal
Dostawa
5 dni roboczych * Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie.
Długość (cm)
57
Głębokość (cm)
61
Wzrost (cm)
78
Scab Design

Nowoczesne krzesło o konstrukcji sań i wyściełanej skorupie Made in Italy, 2 sztuki.

Made in Italy nowoczesne krzesło składające się z tapicerowanej skorupy z rdzeniem z technopolimeru i nieusuwalnego pokrycia z tkaniny oraz konstrukcji sań ze stalowego pręta o średnicy 11mm.
Połączenie oryginalnych linii siedziska oraz niezwykłej kompozycji podstawy daje życie szczególnie oryginalnemu i kreatywnemu rozwiązaniu wyposażenia, którego głównymi cechami są poszukiwanie innowacyjności i nowoczesności. Nie zaniedbuje się jednak aspektu funkcjonalności dzięki wyściełanej i tapicerowanej skorupie zaprojektowanej tak, aby zapewnić wygodę i mile widziane, a także solidność i wytrzymałość konstrukcji.

Rozmiar : dł. 57 x szer. 61 x wys. 78 cm

Produkt dostępny w różnych wykończeniach : zapraszamy do przeglądania menu rozwijanego „Siedzisko” w celu wybrania preferowanego koloru.

Dostępne wykończenie struktury :
  • chromowany;
  • malowany na antracyt.
Wielka produktywna dusza i dbałość o szczegóły sprawiają, że SCAB Design jest symbolem Made in Italy . Niezwykłe przedmioty, które kształtują się z zasady piękna i funkcjonalności . Niekończące się poszukiwanie doskonałości materii. Jakość i styl dla domowego projektu.
Firma Scab Design tworzy te obiekty od 60 lat, wszystkie całkowicie włoskiej produkcji , uzyskując pełne uznanie za najwyższą jakość . Buduje niezwykłe estetycznie i niezbędne w codziennym użytkowaniu przedmioty.

Certyfikacja siedzisk i elementów wyposażenia to wybór i powód do dumy dla firmy Scab. Catas przeprowadza testy, które pozwalają na osiągnięcie wytrzymałości, stabilności i testów obciążeniowych, nawet przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.
Produkcje firmy Scab Design doskonale nadają się do recyklingu, ponieważ poszczególne komponenty, które je tworzą, są szybko rozróżnialne. Każdy element z tworzywa sztucznego posiada znak identyfikacyjny zgodny z normą EN 16139.2013 i zapewnia łatwe wskazania do recyklingu. Cała produkcja firmy Scab jest wykonana w 100% z materiałów nadających się do recyklingu .

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty