Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

2 nowoczesne taborety ze stali i technopolimeru Made in Italy - Scab Design Alice

Kod: ALICESGAB1
zł 1.735,00
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Technopolimer i stal
Dostawa
5 dni roboczych * Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie.
Długość (cm)
49
Głębokość (cm)
51
Wzrost (cm)
114
Scab Design

Nowoczesny stołek stalowy z powłoką z technopolimeru Made in Italy, 2 sztuki.

Wyprodukowany we Włoszech nowoczesny stołek składający się z nadającej się do recyklingu skorupy z technopolimeru i czteronożnej konstrukcji z rurowym stalowym podnóżkiem o średnicy 16 mm, co umożliwia sztaplowanie maksymalnie 4 sztuk.
Jej linie przywodzą na myśl klasyczny i tradycyjny design w nowoczesnej tonacji dzięki zastosowaniu szczególnie innowacyjnych surowców i wykończeń o współczesnym smaku. Styl, który charakteryzuje ten artykuł, jest zatem dyskretny, ale jednocześnie efektowny, pozwalając uzupełnić i wzbogacić każdą przestrzeń w domu dzięki jego wszechstronności i dostępnym wykończeniom, które pasują do każdej sytuacji umeblowania.
Dostępne dwa wykończenia w wersji lakierowanej podstawy pozwalają również na ustawienie stołka nawet w przestrzeniach zewnętrznych, aby w wyjątkowy i rewelacyjny sposób podnieść jego walory estetyczne.

Rozmiar : dł. 49 x szer. 51 x wys. 114 cm

Dostępne kolory siedzeń :
  • bielizna;
  • gołąb szary;
  • antracyt;
  • jasnoszary.
Dostępne wykończenie struktury :
  • chromowany;
  • malowane płótno;
  • malowany na antracyt.
Wielka produktywna dusza i dbałość o szczegóły sprawiają, że SCAB Design jest symbolem Made in Italy . Niezwykłe przedmioty, które kształtują się z zasady piękna i funkcjonalności . Niekończące się poszukiwanie doskonałości materii. Jakość i styl dla domowego projektu.
Firma Scab Design tworzy te obiekty od 60 lat, wszystkie całkowicie włoskiej produkcji , uzyskując pełne uznanie za najwyższą jakość . Buduje niezwykłe estetycznie i niezbędne w codziennym użytkowaniu przedmioty.

Certyfikacja siedzisk i elementów wyposażenia to wybór i powód do dumy dla firmy Scab. Catas przeprowadza testy, które pozwalają na osiągnięcie wytrzymałości, stabilności i testów obciążeniowych, nawet przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.
Produkcje firmy Scab Design doskonale nadają się do recyklingu, ponieważ poszczególne komponenty, które je tworzą, są szybko rozróżnialne. Każdy element z tworzywa sztucznego posiada znak identyfikacyjny zgodny z normą EN 16139.2013 i zapewnia łatwe wskazania do recyklingu. Cała produkcja firmy Scab jest wykonana w 100% z materiałów nadających się do recyklingu .

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty