Made in Italy

2-osobowa sofa zewnętrzna z aluminiową konstrukcją Made in Italy - Amata

  • Made in Italy
  • Kod: AMATA5
zł 9.041,89 zł 11.302,34 -20%
Materiał Aluminium
Dostawa 1 tydzień roboczy
Długość (cm) 123
Głębokość (cm) 66
Wzrost (cm) 82
Wysokość siedziska (cm) 43

Dwuosobowa sofa ogrodowa z aluminiową konstrukcją Made in Italy.

Ta kolekcja stanowi połączenie tradycji i innowacji dzięki perforowanej fakturze , która nawiązuje do stylu lat 50. zreinterpretowanego we współczesnej tonacji.
Sofa na zewnątrz z konstrukcją wykonaną z aluminium . Lekkość aluminium wyraża się poprzez połączenie zakrzywionych linii z wyraźniejszymi i bardziej istotnymi geometriami, umiejętnie opracowanymi przez ekspertów Made in Italy, aby nadać wielu elementom nowoczesność, praktyczność i elegancję. Ta sofa ogrodowa łączy w sobie design i prostotę , co jest wynikiem zastosowania prostych, ale odpornych materiałów , które ożywiają produkt o oryginalnym i awangardowym designie, idealnym do uzupełnienia każdego otoczenia.

Sofa jest niezbędnym uzupełnieniem przestrzeni na zewnątrz, aby cieszyć się całkowitym relaksem podczas gorących letnich dni.
Jest dopełnieniem charakteru, które nadaje stylowi i wyrafinowaniu personalizację otoczenia, w którym się znajduje . Łączy w sobie urok i funkcjonalność oraz ma doskonałą odporność na zużycie. Idealna zarówno do ogrodu, jak i na basen, ta sofa spersonalizuje pokoje swoim designem i charakterem. Ponadto perforowany wzór filtruje światło, rzucając przyjemną grę cieni na ziemi.

Dostępne wykończenia :

  • błoto
  • gołąb.
Opcje:
  • z poduszkami
  • bez poduszek

Aby uzyskać wszelkie informacje lub wycenę, możesz skontaktować się z nami za pomocą odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ” lub pisząc wiadomość e-mail na nasze adresy.
Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji w celu wyjaśnienia lub pomocy w procesie zakupu.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter