Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

2 stołki ogrodowe z malowanej stali Made in Italy - Scab Design Summer

  • Kod: SUMMERSGAB
zł 2.126,42
z VAT
Produkt Włoski
- +
Materiał
Stal
Dostawa
5 dni roboczych * Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie.
Długość (cm)
46.5
Głębokość (cm)
49
Wzrost (cm)
96
Scab Design

Taboret ogrodowy z malowanej stali o prostym designie Made in Italy, 2 sztuki.

Taboret ogrodowy wykonany we Włoszech ze strukturą ocynkowanej i proszku - stalowej powlekanej kompletnego z Panamą bawełnianą poduszką, który umożliwia układanie go do maksymalnie 8 sztuk umożliwiających doskonałą optymalizację przestrzeni, gdy jest to konieczne.
Dzięki niezbędnemu wzornictwu i letniemu smakowi, ten stołek okazuje się niezwykle wszechstronny i dlatego jest w stanie w nienaganny sposób dopasować się do każdej przestrzeni zewnętrznej, jednocześnie pomagając nadać ekscentryczny i żywy dotyk koloru. Podstawowe linie i wykorzystanie wyselekcjonowanych surowców ożywia produkt wysokiej jakości, idealny dla osób poszukujących oryginalności i funkcjonalności w jednym produkcie o nowoczesnym i kreatywnym smaku.

Dostępne kolory :
  • Biały;
  • antracyt;
  • gołąb szary;
  • cegła;
  • limonkowy;
  • jasny niebieski.
Wielka produktywna dusza i dbałość o szczegóły sprawiają, że SCAB Design jest symbolem Made in Italy . Niezwykłe przedmioty, które kształtują się z zasady piękna i funkcjonalności . Niekończące się poszukiwanie doskonałości materii. Jakość i styl dla domowego projektu.
Firma Scab Design tworzy te obiekty od 60 lat, wszystkie całkowicie włoskiej produkcji , uzyskując pełne uznanie za najwyższą jakość . Buduje niezwykłe estetycznie i niezbędne w codziennym użytkowaniu przedmioty.

Certyfikacja siedzisk i elementów wyposażenia to wybór i powód do dumy dla firmy Scab. Catas przeprowadza testy, które pozwalają na osiągnięcie wytrzymałości, stabilności i testów obciążeniowych, nawet przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.
Produkcje firmy Scab Design doskonale nadają się do recyklingu, ponieważ poszczególne komponenty, które je tworzą, są szybko rozróżnialne. Każdy element z tworzywa sztucznego posiada znak identyfikacyjny zgodny z normą EN 16139.2013 i zapewnia łatwe wskazania do recyklingu. Cała produkcja firmy Scab jest wykonana w 100% z materiałów nadających się do recyklingu .

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty