Made in Italy

3-osobowa sofa do salonu ze zdejmowanej białej tkaniny Made in Italy - Mykonos

  • Made in Italy
  • Kod: MYKONOS2
zł 9.706,86 zł 12.133,59 -20%
Materiał Papierowa chusteczka
Dostawa 30/45 dni roboczych
Długość (cm) 242
Głębokość (cm) 115
Wzrost (cm) 42

Sofa 3-osobowa do salonu ze zdejmowanym pokryciem z tkaniny w kolorze białym i gołębim Made in Italy.

3 osobowa sofa do salonu w całości wykonana we Włoszech ze zdejmowanym pokryciem z białej tkaniny z obramowaniem w kolorze gołębim w komplecie z poduszką oparcia z pikowanej tkaniny w kolorze gołębim z 90 cm białą obwódką. Sofa jest wsparta na eleganckich łabędzich nóżkach z metalu w kolorze czarnego niklu (wys. 15 cm). Konstrukcja wykonana jest z drewna jodłowego i płyty wiórowej z wyściółką poliuretanową, pokryta ochronną wyściółką z tkaniny . System sprężyn wykorzystuje przeplatane gumki, natomiast poduszki siedziska i oparcia wykonane są z pianki poliuretanowej .

Minimalizm i esencja to główne cechy tego elementu wyposażenia salonu, który uosabia wygodę i funkcjonalność wraz z wszechstronnym i wyrafinowanym designem . Jej estetykę podkreślają proste kształty i linie , które sprawiają, że jest to idealna sofa, która w elegancki i trzeźwy sposób uzupełni każdy salon w nowoczesnym stylu, oferując miękką i przyjazną powierzchnię , na której można spędzić chwile poświęcone relaksowi.

Jego realizacja pochodzi z procesu produkcyjnego 100% Made in Italy poprzez użycie wysokiej jakości surowców, które są dobierane tak, aby zapewnić produkt końcowy wysokiej jakości , perfekcyjnie wykonany i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Rezultatem jest miękka, przyjemna i funkcjonalna sofa do salonu, charakteryzująca się solidną i solidną konstrukcją o doskonałej trwałości.

Wymiary :
  • sofa: dł. 242 x gł. 115 x wys. 42 cm;
  • poduszka oparcia: szer. 90 x gł. 37 x wys. 37 cm.
NB Poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Tapicerka sofy dostępna jest w szerokiej gamie różnych tkanin i kolorów.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter