Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

3-osobowa sofa ogrodowa w kolorze białym, beżowym lub szarym - Cliff Decò Talenti

Kod: CLIFFDIVANO2
zł 49.038,80
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
Dł. 295 x wys. 110 x wys. 64 cm wys. Siedziska 38 cm
Projektant
Ludovica & Roberto Palomba
Dostawa
15 dni roboczych
materiał siedziska
tkanina
Materiał struktury
tkanina
Talenti

Trzyosobowa sofa ogrodowa o nowoczesnym designie z białej, beżowej lub ciemnoszarej tkaniny i liny; Cliff Decò autorstwa Talenti.

Trzyosobowa sofa ogrodowa   Klif wykonany jest z aluminium ze 100% akrylową powłoką hydrofobową . Jest wyjmowany, łatwy do mycia i odporny na warunki atmosferyczne. Wewnątrz znajdują się kulki styropianowe.
Szczególną cechą jest podłokietnik z syntetycznej liny żeglarskiej w tym samym kolorze co materiał.
Dostępne w trzech różnych kolorach:
  • beżowy melanż, beżowy sznurek podłokietnika;
  • biała tkanina, beżowy sznurek podłokietnika;
  • ciemnoszary materiał, podłokietnik linowy ciemnoszary.
Syntetyczna lina morska to materiał składający się z podwójnego oplotu zbudowanego z rdzenia poliestrowego i wielowłóknowej osłony propylenowej. Włókno zewnętrzne, z którego się składa, jest wodoodporne i odporne na promienie UV.

Kolekcja Cliff Decò bawi się kombinacją różnych materiałów, co jest synonimem dużej wszechstronności.
Detale wykonane są ze splecionych lin morskich, które tworzą geometryczne wzory i dają odrobinę super-glamourowej zabawy.
Różnorodność chromatyczna w połączeniu z modułowością struktur pozwala na układanie elementów w absolutnej wolności, generując nieskończone możliwości kombinacji.
Szczególną uwagę tego produktu doceniono zwłaszcza z tyłu modułów. Wykonane z aluminium, pokryte syntetyczną liną morską lub tkaniną, plecy umożliwiają całkowitą personalizację przestrzeni zewnętrznej, zawsze zachowując styl kolekcji. W rzeczywistości nawet moduły z oparciem wykonanym z tkaniny przypominają wersję linową dzięki podłokietnikom, które są w całości pokryte.

Jesteśmy oficjalnymi dealerami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy artykuł tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga : poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę; także w celu dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów.
Skontaktuj się z nami za pomocą odpowiedniego formularza „ Prośba o informacje ”.

Ostatnio oglądane produkty