Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

3-osobowa sofa ogrodowa z aluminium i tkaniny - Cottage Luxury od Talenti

  • Kod: COTTAGEDIV3
zł 44.760,46
z VAT
Produkt Włoski
- +
Rozmiar
dł. 310 x wys. 100 x wys. 73 cm wys. siedziska 20 cm
Projektant
Ramón Esteve
Dostawa
20 dni roboczych
materiał siedziska
tkanina
Materiał struktury
aluminium
Talenti

Nowoczesna trzyosobowa sofa ogrodowa z białego aluminium lub grafitu i tkaniny, Cottage Luxury od Talenti.

Sofa zewnętrzna Cottage Luxury trzyosobowa ma konstrukcję z malowanego proszkowo aluminium i wyjmowane poduszki z tkaniny , z wypełnieniem z suchej pianki.
Oparcie jest wsparte syntetycznymi elastycznymi paskami dopasowanymi do koloru syntetycznej liny okrywającej podłokietniki.
Lina syntetyczna to materiał składający się z podwójnego oplotu zbudowanego z poliestrowego rdzenia i wielowłóknowej osłony z propylenu. Włókno zewnętrzne, z którego się składa, jest wodoodporne i odporne na promienie UV.
Dostępne w trzech różnych kolorach:
  • konstrukcja z białego aluminium, podłokietniki i oparcie z linki syntetycznej i jasnoszarych pasów, siedzisko z jasnoszarej tkaniny (100% tkanina pp);
  • grafitowa konstrukcja aluminiowa, podłokietniki i oparcie z linki syntetycznej i ciemnoszarych pasów, siedzisko z ciemnoszarej tkaniny (tkanina 100% pp);
  • grafitowa konstrukcja aluminiowa, podłokietniki i oparcie z linki syntetycznej i ciemnoszarych pasów, siedzisko z czarno-białej tkaniny (100% tkanina pp).
Kolekcja Cottage Luxury ma rustykalnego ducha w nowatorski i nowoczesny sposób.
Łączy w sobie jakość wielu materiałów. Konstrukcja wykonana z aluminium, siedzisko z pianki szybkoschnącej oraz pokryte tkaniną odporną na działanie czynników atmosferycznych.
Specyfika tego produktu doceniana jest zwłaszcza w oparciu i podłokietnikach modułów. Wykonane z syntetycznej elastycznej taśmy dla pierwszej i syntetycznej liny żeglarskiej dla drugiej.

Jesteśmy oficjalnymi sprzedawcami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy produkt tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga : poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę; ponadto dla dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców w okresie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów.
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty