Kolor | kolorowy aksamit, antracytowy metal |
Dostawa | 10/15 dni roboczych |
material podstawa | stożkowy metal w kształcie klina |
materiał siedziska | super aksamit |
Długość (cm) | 49 |
Głębokość (cm) | 54 |
Wzrost (cm) | 84,5 (sesja 49) |
Zmień swoją jadalnię w wygodniejszą i bardziej elegancką przestrzeń dzięki nowoczesnemu monokokowemu krzesłu z tapicerowanym siedziskiem aksamit super pikowany dostępny w różnych kolorach:
Dla maksymalnego komfortu i lepszej jakości wyściółka siedziska jest wykonana z dużą gęstością , równą co najmniej 30.
Oryginalna faktura siedziska nadaje wytworności i nowoczesności otoczeniu. Nogi wykonane z metalu klinowego stożkowego 25x25 w kolorze matowego antracytu ral 7021.
Projekt jest tak funkcjonalny i ponadczasowy, odpowiedni dla tych, którzy chcą stworzyć przyjazne otoczenie z oliwkowymi odcieniami.
Artykuł jest wykonany we Włoszech przez wykwalifikowanych rzemieślników. Aby uzyskać poradę i / lub spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami za pomocą formularza „ Poproś o informacje ”.