Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

4 krzesła ogrodowe z możliwością układania w stosy z aluminium Made in Italy - Scab Design Chloé

Kod: CHLOETREND1
zł 2.393,35
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Aluminium
Dostawa
5 dni roboczych * Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie.
Długość (cm)
57
Głębokość (cm)
51
Wzrost (cm)
83
Scab Design

Krzesło ogrodowe z technopolimeru z podłokietnikami, z możliwością układania w stosy, 4 sztuki.

Krzesło ogrodowe z siedziskiem z nadającego się do recyklingu technopolimeru ze wzmocnieniem z włókna szklanego i nogami z aluminium pokrytego technopolimerem. Wyprodukowany we Włoszech z materiałów najwyższej jakości, ten artykuł zapewnia solidność i doskonałą trwałość w czasie, dając życie prawdziwemu połączeniu funkcjonalności i wzornictwa. Jego linie są proste i dyskretne, idealne dla osób poszukujących wygodnego i przyjaznego krzesła, które jednocześnie może być niezwykle uniwersalne, a tym samym dostosowuje się do każdego stylu mebli, tworząc żywe i oryginalne nastroje. Możliwość ich układania maksymalnie do 8 sztuk jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalną stronę, umożliwiając w razie potrzeby doskonałą optymalizację przestrzeni.

Rozmiar : dł. 57 x szer. 51 x wys. 83 cm

Dostępne kolory :
  • bielizna;
  • gołąb szary;
  • geranium czerwony;
  • antracyt;
  • jasnoszary.
Wielka produktywna dusza i dbałość o szczegóły sprawiają, że SCAB Design jest symbolem Made in Italy . Niezwykłe przedmioty, które kształtują się z zasady piękna i funkcjonalności . Niekończące się poszukiwanie doskonałości materii. Jakość i styl dla domowego projektu.
Firma Scab Design tworzy te obiekty od 60 lat, wszystkie całkowicie włoskiej produkcji , uzyskując pełne uznanie za najwyższą jakość . Buduje niezwykłe estetycznie i niezbędne w codziennym użytkowaniu przedmioty.

Certyfikacja siedzisk i elementów wyposażenia to wybór i powód do dumy dla firmy Scab. Catas przeprowadza testy, które pozwalają na osiągnięcie wytrzymałości, stabilności i testów obciążeniowych, nawet przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.
Produkcje firmy Scab Design doskonale nadają się do recyklingu, ponieważ poszczególne komponenty, które je tworzą, są szybko rozróżnialne. Każdy element z tworzywa sztucznego posiada znak identyfikacyjny zgodny z normą EN 16139.2013 i zapewnia łatwe wskazania do recyklingu. Cała produkcja firmy Scab jest wykonana w 100% z materiałów nadających się do recyklingu .

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty