Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

4 krzesła ogrodowe z podłokietnikami do układania w stosy Made in Italy - Scab Design Colette

Kod: COLETTEPOL
zł 1.835,97
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Technopolimer
Dostawa
5 dni roboczych * Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie.
Długość (cm)
58
Głębokość (cm)
53
Wzrost (cm)
85
Scab Design

Krzesło ogrodowe z technopolimeru z podłokietnikami, z możliwością układania w stosy, 4 sztuki.

Krzesło zewnętrzne wyprodukowane we Włoszech z formowaną wtryskowo konstrukcją z technopolimeru z technologią formowania powietrznego i wzbogacone o oparcie zdobione kropkami oraz dwa praktyczne podłokietniki.
Kreatywne wzornictwo i oryginalność sprawiają, że jest to przedmiot jedyny w swoim rodzaju, choć prosty i dyskretny. Wzbogacony o wspaniałą gamę dostępnych kolorów, produkt ten jest w stanie w innowacyjny sposób zrewolucjonizować atmosferę Twojego ogrodu lub każdego miejsca na zewnątrz, nadając osobowość i charakter każdemu zewnętrznemu obszarowi domu.
Możliwość układania maksymalnie do 7 sztuk jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalną stronę, umożliwiając w razie potrzeby doskonałą optymalizację przestrzeni.

Rozmiar: dł. 58 x szer. 53 x wys. 85 cm

Dostępne kolory :
  • bielizna;
  • gołąb szary;
  • antracyt;
  • jasny niebieski.
Wielka produktywna dusza i dbałość o szczegóły sprawiają, że SCAB Design jest symbolem Made in Italy . Niezwykłe przedmioty, które kształtują się z zasady piękna i funkcjonalności . Niekończące się poszukiwanie doskonałości materii. Jakość i styl dla domowego projektu.
Firma Scab Design tworzy te obiekty od 60 lat, wszystkie całkowicie włoskiej produkcji , uzyskując pełne uznanie za najwyższą jakość . Buduje niezwykłe estetycznie i niezbędne w codziennym użytkowaniu przedmioty.

Certyfikacja siedzisk i elementów wyposażenia to wybór i powód do dumy dla firmy Scab. Catas przeprowadza testy, które pozwalają na osiągnięcie wytrzymałości, stabilności i testów obciążeniowych, nawet przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.
Produkcje firmy Scab Design doskonale nadają się do recyklingu, ponieważ poszczególne komponenty, które je tworzą, są szybko rozróżnialne. Każdy element z tworzywa sztucznego posiada znak identyfikacyjny zgodny z normą EN 16139.2013 i zapewnia łatwe wskazania do recyklingu. Cała produkcja firmy Scab jest wykonana w 100% z materiałów nadających się do recyklingu .

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty