Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

4 krzesła ogrodowe z poliwęglanu Made in Italy - Scab Design Vanity

Kod: VANITYCHAIR
zł 2.809,05
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Poliwęglan
Dostawa
5 dni roboczych * Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie.
Długość (cm)
49
Głębokość (cm)
55
Wzrost (cm)
88
Scab Design

Krzesło ogrodowe z poliwęglanu, z możliwością układania w stosy, nowoczesne wzornictwo Wyprodukowano we Włoszech, 4 sztuki.

Krzesło zewnętrzne Made in Italy w całości wykonane z nadającego się do recyklingu poliwęglanu . Jego konstrukcja umożliwia ułożenie maksymalnie 4 sztuk w stosy, zapewniając w razie potrzeby doskonałą optymalizację przestrzeni.
Jego świeży i nowoczesny design sprawia, że każde krzesło jest wyjątkowe w swoim rodzaju, idealne dla osób poszukujących dyskretnego produktu, który nie pozostanie niezauważony dzięki dostępnym wspaniałym wykończeniom, które dodatkowo podnoszą jego walory estetyczne, a tym samym pozwalają na kompletne uzupełnienie mebla. otoczenie w jednolity sposób, a jednocześnie tworząc komfortową i przyjazną atmosferę.

Rozmiar : dł. 49 x szer. 55 x wys. 88 cm

Dostępne kolory :
  • przezroczysty;
  • przezroczysty wędzony;
  • Biały.
Wielka produktywna dusza i dbałość o szczegóły sprawiają, że SCAB Design jest symbolem Made in Italy . Niezwykłe przedmioty, które kształtują się z zasady piękna i funkcjonalności . Niekończące się poszukiwanie doskonałości materii. Jakość i styl dla domowego projektu.
Firma Scab Design tworzy te obiekty od 60 lat, wszystkie całkowicie włoskiej produkcji , uzyskując pełne uznanie za najwyższą jakość . Buduje niezwykłe estetycznie i niezbędne w codziennym użytkowaniu przedmioty.

Certyfikacja siedzisk i elementów wyposażenia to wybór i powód do dumy dla firmy Scab. Catas przeprowadza testy, które pozwalają na osiągnięcie wytrzymałości, stabilności i testów obciążeniowych, nawet przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.
Produkcje firmy Scab Design doskonale nadają się do recyklingu, ponieważ poszczególne komponenty, które je tworzą, są szybko rozróżnialne. Każdy element z tworzywa sztucznego posiada znak identyfikacyjny zgodny z normą EN 16139.2013 i zapewnia łatwe wskazania do recyklingu. Cała produkcja firmy Scab jest wykonana w 100% z materiałów nadających się do recyklingu .
Uwaga: ciemne kolory mogą podkreślać typowe cieniowanie materiału, które należy uznać za normalne.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty