Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

4 krzesła z technopolimeru do układania w stosy na zewnątrz Made in Italy - Scab Design Lisa

  • Kod: LISASED
zł 3.907,63
z VAT
Produkt Włoski
- +
Materiał
Technopolimer
Dostawa
5 dni roboczych * Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie.
Długość (cm)
51
Głębokość (cm)
54
Wzrost (cm)
76
Scab Design

Krzesło ogrodowe z technopolimeru, z możliwością układania w stosy, wyprodukowane we Włoszech, 4 sztuki.

Wyprodukowane we Włoszech krzesło ogrodowe z siedziskiem i oparciem z technopolimeru i konstrukcji z rur stalowych o średnicy 16 mm malowanej proszkiem poliestrowym, z możliwością układania maksymalnie 10 sztuk, maksymalizując w ten sposób optymalizację dostępnej przestrzeni w razie potrzeby.
Jego prosty i niezbędny projekt przywraca bardziej klasyczny wygląd we współczesnym tonie dzięki zastosowaniu innowacyjnych i wysokiej jakości surowców . Powstaje idealne rozwiązanie zarówno do przestrzeni zewnętrznych, takich jak ogrody czy werandy, ale także do obszarów kontraktowych, które potrzebują produktu, który zapewni oryginalny styl, a jednocześnie wygodne i przyjemne miejsce do siedzenia.

Rozmiar : dł. 51 x szer. 54 x wys. 76 cm

Dostępne kolory :
  • bielizna;
  • gołąb szary;
  • antracyt;
  • musztarda;
  • avio;
  • czarny.
Wielka produktywna dusza i dbałość o szczegóły sprawiają, że SCAB Design jest symbolem Made in Italy . Niezwykłe przedmioty, które kształtują się z zasady piękna i funkcjonalności . Niekończące się poszukiwanie doskonałości materii. Jakość i styl dla domowych projektów.
Firma Scab Design tworzy te obiekty od 60 lat, wszystkie całkowicie włoskiej produkcji , uzyskując pełne uznanie za najwyższą jakość . Buduje niebanalne estetycznie i niezbędne w codziennym użytkowaniu przedmioty.

Certyfikacja siedzisk i elementów wyposażenia to dla firmy Scab wybór i powód do dumy. Catas przeprowadza testy, które pozwalają na osiągnięcie wytrzymałości, stabilności i testów obciążeniowych, nawet przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.
Produkcje firmy Scab Design doskonale nadają się do recyklingu, ponieważ poszczególne komponenty, które się na nie składają, można szybko rozróżnić. Każdy element z tworzywa sztucznego posiada znak identyfikacyjny zgodny z normą EN 16139.2013 i zapewnia łatwe wskazania do recyklingu. Cała produkcja firmy Scab jest wykonana w 100% z materiałów nadających się do recyklingu .

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty