Made in Italy

4-osobowa modułowa sofa do salonu z niebieskiej tkaniny Made in Italy - Mykonos

  • Made in Italy
  • Kod: MYKONOS
zł 15712,84 zł 19641,06 -20%
Materiał Papierowa chusteczka
Dostawa 15/20 dni roboczych
Długość (cm) 327
Głębokość (cm) 167
Wzrost (cm) 42

Modułowa sofa do salonu z 4-osobowej tkaniny z tkaniny Made in Italy.

Modułowa sofa do salonu w całości wykonana we Włoszech składająca się z dwóch elementów (4 miejsca siedzące) obita niebieską tkaniną z pikowanym siedziskiem i ruchomymi poduchami oparcia w żółtej tkaninie . Elementy mają nóżki z chromowanego metalu (wys. 15 cm). Konstrukcja wykonana jest z drewna jodłowego i płyty wiórowej z wyściółką poliuretanową, pokryta ochronną wyściółką z tkaniny . System sprężyn wykorzystuje przeplatane gumki, a poduszki siedziska i oparcia wyściełane są pianką poliuretanową .

Efektywność i nowoczesność tej sofy podkreśla praktyczny i całkowicie zdejmowany pokrowiec poduchy oparcia, które można przesuwać, aby móc dowolnie je ułożyć, aby dostosować sofę do własnych potrzeb komfortu.

Minimalizm i esencja to główne cechy tego elementu wyposażenia salonu, który uosabia wygodę i funkcjonalność wraz z wszechstronnym i wyrafinowanym designem . Jej estetykę podkreślają proste kształty i linie , które sprawiają, że jest to idealna sofa, która w elegancki i trzeźwy sposób uzupełni każdy salon w nowoczesnym stylu, oferując miękką i przyjazną powierzchnię , na której można spędzić chwile poświęcone relaksowi.

Jego realizacja pochodzi z procesu produkcyjnego 100% Made in Italy poprzez użycie wysokiej jakości surowców, które są dobierane tak, aby zapewnić produkt końcowy wysokiej jakości , perfekcyjnie wykonany i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Rezultatem jest miękka, przyjemna i funkcjonalna sofa do salonu, charakteryzująca się solidną i solidną konstrukcją o doskonałej trwałości.

Wymiary :
  • sofa: szer. 327 x gł. 167 x wys. 42 cm;
  • 1 poduszka oparcia: szer. 70 x gł. 37 x wys. 37 cm;
  • 2 poduszki oparcia: szer. 90 x gł. 37 x wys. 37 cm.
NB Poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Tapicerka sofy dostępna jest w szerokiej gamie różnych tkanin i kolorów.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro