Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
 • 0
 • 0

4 stalowe krzesła z polimerowym siedziskiem Made in Italy - Scab Design Zebra

Kod: ZEBRABICOLORE
zł 2.977,88
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Polimer i stal
Dostawa
5 dni roboczych * Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie.
Długość (cm)
55
Głębokość (cm)
52
Wzrost (cm)
83
Scab Design

Nowoczesne krzesło do układania w stosy z polimeru i stali Made in Italy, 4 sztuki.

Nowoczesne krzesło Made in Italy składające się z dwukolorowej powłoki polimerowej nadającej się do recyklingu z wewnętrzną częścią w błyszczącym białym wykończeniu i zewnętrzną z fasetowanym błyszczącym wykończeniem, dostępnym w różnych kolorach. Konstrukcja natomiast wykonana jest z rur stalowych o średnicy 16 mm i umożliwia układanie maksymalnie 8 jednostek w stos, maksymalizując w ten sposób jej funkcjonalność.
Jego linie są proste i niezwykle istotne, ale w połączeniu z zastosowanymi materiałami i dostępnymi wspaniałymi wykończeniami tworzą nowoczesny i żywy typ siedzenia, który jest w stanie nadać kolor i zabawę każdej przestrzeni w domu. Dwa wykończenia podstawy w wersji malowanej pozwalają na stosowanie tego krzesła również w warunkach zewnętrznych, wzbogacając tym samym wyposażenie każdego ogrodu lub przestrzeni zewnętrznej.

Rozmiar : dł. 55 x szer. 52 x wys. 83 cm

Dostępne kolory siedzeń :
 • biały i gołębi szary;
 • biało-pomarańczowy;
 • Biały i czerwony;
 • biały i pistacjowy zielony;
 • biały i chabrowy;
 • biały i antracyt.
Dostępne wykończenia struktury :
 • chromowany;
 • ocynkowana i pomalowana na biało;
 • ocynkowane i pomalowane na kolor antracytowy.
Wielka produktywna dusza i dbałość o szczegóły sprawiają, że SCAB Design jest symbolem Made in Italy . Niezwykłe przedmioty, które kształtują się z zasady piękna i funkcjonalności . Niekończące się poszukiwanie doskonałości materii. Jakość i styl dla domowego projektu.
Firma Scab Design tworzy te obiekty od 60 lat, wszystkie całkowicie włoskiej produkcji , uzyskując pełne uznanie za najwyższą jakość . Buduje niezwykłe estetycznie i niezbędne w codziennym użytkowaniu przedmioty.

Certyfikacja siedzisk i elementów wyposażenia to wybór i powód do dumy dla firmy Scab. Catas przeprowadza testy, które pozwalają na osiągnięcie wytrzymałości, stabilności i testów obciążeniowych, nawet przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.
Produkcje firmy Scab Design doskonale nadają się do recyklingu, ponieważ poszczególne komponenty, które je tworzą, są szybko rozróżnialne. Każdy element z tworzywa sztucznego posiada znak identyfikacyjny zgodny z normą EN 16139.2013 i zapewnia łatwe wskazania do recyklingu. Cała produkcja firmy Scab jest wykonana w 100% z materiałów nadających się do recyklingu .

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty