Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

5 noży kuchennych z cennym blokiem, Berti Exclusive for Viadurini - Cuvio

  • Kod: CUVIO
zł 3.143,60 zł 4.874,17 -36%
z VAT
Produkt Włoski
- +
Materiał
Stal nierdzewna
Dostawa
5/8 dni roboczych
Coltellerie Berti

Blok z 5 nożami kuchennymi wykonanymi w całości we Włoszech.

Blok na 5 noży : średni asortyment do Twojej kuchni:
- Nóż do chleba : jedyny, który będzie miał ząbkowane ostrze. Może być również stosowany do deserów suchych błonnikowych, takich jak tarty.
- Nóż do mięsa i sera : nóż o wielu zastosowaniach, za pomocą tego zwykle dużego noża można kroić wszystkie rodzaje mięsa, ale także sery i warzywa.
- Tysiąc zastosowań : znany jako prosty nóż do obierania, jest dziką kartą kuchni. Ściśle z gładkim ostrzem i wyśrodkowaną końcówką idealną do małych cięć i niezastąpioną przy przygotowywaniu potraw mięsnych i warzywnych, a także doskonale sprawdza się do obierania i obierania.
- Nóż do krojenia : z zakrzywionym i ostrym ostrzem. Duża wydajność cięcia, aby uniknąć kruszenia lub łamania plasterków. Piła jest zabroniona.
- Krajalnica do warzyw : mniejsza i podobna do tej do mięs i serów, jest podobna i przeznaczona głównie do warzyw i drobnych kawałków.

Ostrza otrzymywane są poprzez cięcie laserowe z blach specjalnej stali tnącej, co pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości ostrza (drobne i uporządkowane uziarnienie bez kucia). Wykonane z pełnym trzpieniem, tzn. Ostrze jest jednym kawałkiem przechodzącym przez całą rękojeść, posiadają wykończenie powierzchni piaskowanego ostrza. Produkowane w całości ręcznie w małych ilościach. Obróbka cieplna obejmuje również dochładzanie w temperaturze -80 ° C, aby zapewnić maksymalną wydajność i czas cięcia.

Wersje z uchwytami z pleksiglasu można myć w zmywarce, ponieważ wszystkie nasze uchwyty z pleksiglasu poddawane są specjalnemu procesowi stabilizacji, dzięki czemu można je myć w zmywarce. Blok jest również wykonany z pleksiglasu i można go myć w zmywarce w niskiej temperaturze (maksymalnie 40 ° C), ale preferowane jest mycie ręczne. Wyprodukowane z wysokiej jakości stali tnącej, można je myć w zmywarce tylko w wersji z uchwytem z plexi, ale warto wiedzieć o możliwych konsekwencjach:
1. zmywarka powoduje szybkie starzenie się mytych w niej przedmiotów.
2. im lepszej jakości stal tnąca, tym mniej stali nierdzewnej.
3. ostrza mogą być poplamione małymi czerwonawymi plamami lub dużymi niebieskawymi aureolami:
do. jeśli zostanie pozostawiony do spuszczenia lub wyschnięcia w zmywarce
b. jeśli pozostawał brudny przez długi czas po użyciu
do. jeśli woda do mycia jest bogata w żelazo
4. dobre mycie rąk i staranne suszenie po umyciu są sekretem zachowania Twoich noży w najlepszym stanie.
5. Mycie ręczne i natychmiastowe suszenie są OBOWIĄZKOWE w przypadku noży z trzonkami wykonanymi z rogu, drewna lub innych materiałów naturalnych.
6. Nie prać agresywnymi detergentami ani wodą o temperaturze powyżej 60 ° C.

Pomiary :
- ostrze grift
- waga: 1155 gr.
- ostrze ze stali nierdzewnej,
- rączka: plexi lodowa.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty