Made in Italy

5-osobowa sofa narożna z jasnoszarej tkaniny Made in Italy - Budapeszt

  • Made in Italy
  • Kod: BUDAPEST2
zł 14304,34 zł 17880,45 -20%
Materiał Papierowa chusteczka
Dostawa 15/20 dni roboczych
Długość (cm) 247
Głębokość (cm) 247
Wzrost (cm) 93

Sofa narożna 5-osobowa z jasnoszarej tkaniny Made in Italy.

5-osobowa sofa do salonu w całości wykonana we Włoszech z jasnoszarą tapicerką z tkaniny i konstrukcją z drewna jodłowego i płyty wiórowej z wypełnieniem poliuretanowym. Natomiast poduszki siedziska i oparcia mają wyściółkę z pianki poliuretanowej z włóknem akrylowym. Mebel składa się z dwóch sof połączonych okrągłym narożnikiem .

Minimalizm i esencja to główne cechy tego elementu wyposażenia salonu, który uosabia wygodę i funkcjonalność wraz z wszechstronnym i wyrafinowanym designem . Jej estetykę podkreślają proste kształty i linie , które sprawiają, że jest to idealna sofa, która w elegancki i trzeźwy sposób uzupełni każdy salon we współczesnym stylu, oferując miękką i przyjazną powierzchnię , na której można spędzić chwile poświęcone relaksowi lub byciu razem. Poduszka oparcia zapewnia również prawidłową i wygodną postawę wraz z praktycznymi podłokietnikami bocznymi, które zapewniają solidne i optymalne podparcie .

Jego powstanie wynika z procesu produkcyjnego 100% Made in Italy poprzez użycie wysokiej jakości surowców, które są dobierane tak, aby zapewnić produkt końcowy o wysokiej jakości , perfekcyjnym wykonaniu i dbałości o szczegóły. Efektem jest miękka , przyjemna i funkcjonalna sofa do salonu, charakteryzująca się solidną i solidną konstrukcją o doskonałej trwałości.

Uwaga : obicie sofy dostępne jest w szerokiej gamie różnych tkanin i kolorów.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę lub więcej informacji, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro