Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

6-częściowa luksusowa ekologiczna butelka i szklanki do whisky - Arytmia

Kod: ARITMIA8
zł 3.231,02 zł 4.496,77 -28%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
ekologiczny kryształ
Dostawa
4 tygodnie robocze
Viadurini Kitchen

Serwis whisky z ręcznym grawerem z ekologicznego kryształu, luksusowy design w 100% wyprodukowany we Włoszech, 6 sztuk.

Ta propozycja 4 kieliszków do whisky z 2 butelkami charakteryzuje się minimalistycznym i mocno współczesnym designem nadającym się do serwowania najbardziej ekskluzywnych alkoholi i aperitifów.
Tradycyjna dekoracyjna grafika typowa dla wyrobów szklanych nadaje jej luksusu i wyrafinowania , zachowując jednocześnie aktualny i mocno współczesny styl.
W ten sposób urbanchiczna forma nadana cennym ręcznym rycinom dostosowuje się do miejsc o wielkomiejskiej i undergroundowej atmosferze o minimalistycznym i wyrafinowanym designie .

Smaki są w ten sposób wzmacniane przez te wspaniałe detale, które zdobią i charakteryzują całość, dla prestiżowego i luksusowego miejsca .

Jest to asortyment przeznaczony dla świata likierów , aby uczynić degustację wyjątkową dzięki klasycznym, ale szczególnym kształtom dzięki rzeźbieniom i dekoracjom, które dają przyjemną w dotyku i wizualnie elegancką i wyrafinowaną grę . W ten sposób kolekcja prezentuje doskonałość zastawy stołowej na wysokim poziomie, dedykowanej tym, którzy chcą wyrafinowanej i stylowej zastawy stołowej i kochają się wyróżniać.
Ponieważ picie to prosty gest, który każdy z nas wykonuje każdego dnia i który można uczynić jeszcze przyjemniejszym, używając szklanek, szklanek i butelek zdolnych do przekazywania emocji .

Zaprojektowany i zadbany w najdrobniejszych szczegółach z wyrafinowanym i eleganckim wyglądem, który zwiększa przezroczystość i blask materiału, to ten ostatni odgrywa fundamentalną rolę w tworzeniu linii: innowacyjny i ultracienki przemysłowy kryształ ekologiczny to tylko jeden w 100% nadający się do grawerowania, cięcia i szlifowania.
Jest również zgodny z wysokimi normami etycznymi i środowiskowymi oraz jest wykonany z dbałością o szczegóły typowe dla rzemieślnika. Rezultatem jest wysokiej jakości produkt wyprodukowany we Włoszech , aby w pełni doświadczyć jakości i piękna.

Charakterystyka przemysłowego kryształu ekologicznego :
  • Przezroczystość : najbardziej przezroczysty z kryształowych kieliszków
  • Brilliance : wyjątkowy blask, jaki dają najczystsze surowce
  • Odporność : niezwykle odporna na pękanie, każdy produkt przechodzi 7 testów jakości
  • Można myć w zmywarce : przetestowano pod kątem ponad 4000 zastosowań w profesjonalnych zmywarkach
  • Sonority : czyste i żywe dźwięki, jak najlepszy kryształ
  • Ekologiczny : w 100% nadający się do recyklingu, wyprodukowany z poszanowaniem środowiska
Usługa produkcyjna odbywa się z pełnym poszanowaniem środowiska poprzez zastosowanie piekarników elektrycznych, z 0% zanieczyszczających środków bielących i 0% emisji do atmosfery.
Wykorzystywana energia to w rzeczywistości czysta energia , pochodząca z elektrowni na biomasę, paneli fotowoltaicznych lub energii geotermalnej.
Ponadto najczystsze surowce pozwalają uzyskać materiał w 100% nadający się do recyklingu .

Usługa dostosowywania jest dostępna dla form, grawerowania, produkcji szkła ciętego oraz rozmiaru produktów prasowanych i dmuchanych.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, wypełniając formularz „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty