Made in Italy

6 ergonomicznych noży do steków ze stalowym ostrzem Made in Italy - Shark

  • Made in Italy
  • Kod: SQUALO
zł 1.336,63 zł 1.670,81 -20%
Materiał Stal i róg / drewno
Dostawa 15/30 dni roboczych
Długość (cm) 23

Ręcznie wykonany zestaw noży do steków ze stalowym ostrzem, 6 elementów, wyprodukowany we Włoszech.

Wybór przyborów kuchennych i akcesoriów staje się coraz bardziej fundamentalną decyzją nie tylko ze względu na wymagania praktyczne, ale przede wszystkim, aby móc nadać osobowość i charakter prostym i minimalistycznym stołom jadalnym, które potrzebują odrobiny nowoczesności. i wyrafinowanie. Właśnie z tego powodu ważne jest, aby móc znaleźć idealny zestaw sztućców lub idealne przybory kuchenne, które mogą łączyć te dwa aspekty.

Ten zestaw kuchenny zawiera 6 noży zaprojektowanych i zbadanych specjalnie w celu uzyskania czystego i precyzyjnego cięcia potraw, takich jak steki. Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej , materiału, który pozwala uniknąć uszkodzeń w czasie, a rękojeść jest wykonana z jednego kawałka rogu lub drewna i posiada drut niklowo-srebrny , stop cynku, miedzi i niklu charakteryzujący się doskonałą odporność na korozję.
Usługa obejmuje również drewnianą skrzynkę z zamknięciem na drzwi, w której można wygodnie i porządnie przechowywać wszystkie przedmioty, w zestawie z drewnianymi wspornikami na poszczególne noże, dzięki czemu można je wyeksponować indywidualnie w elegancki i wyrafinowany sposób.
Wykonane ręcznie we Włoszech z wysokiej jakości materiałów, noże te zapewniają funkcjonalność, ergonomiczną konstrukcję oraz bezpieczny i pewny chwyt bez zaniedbania estetyki dzięki dbałości o szczegóły i pasji mistrzów cięcia.

Pomiary :

  • całkowita długość noża: 23 cm;
  • wymiary pudełka: dł. 25 x szer. 16 x wys. 6 cm.
Dostępne wykończenia uchwytów :
  • róg wołu;
  • drewno oliwne.
Uwaga : wykończenia na zdjęciach mają charakter orientacyjny. Każdy uchwyt z rogu wołowego jest wyjątkowy i ma różne odcienie kolorów.
Email Newsletter
Newsletter