Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

6 kieliszków do czerwonego i białego wina w szkle Elegancki lekki design - lekkość

Kod: LEGGEREZZA2
zł 1.679,95 zł 2.195,45 -23%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
doskonałe szkło dźwiękowe
Kolor
przezroczysty
Dostawa
7-10 dni roboczych
Viadurini Kitchen

Lekkie i wyrafinowane kieliszki do czerwonego wina o nowoczesnym designie, wykonane ręcznie z najwyższej jakości szkła dźwiękowego, 6 sztuk.

Te przezroczyste i lekkie kieliszki do wina w szkle rodzą się z rąk prostych mężczyzn oddanych swojej pracy, w których estetyka i artystyczna wartość obróbki szkła łączy się ze starannym doborem materiałów.

Innowacja w zakresie degustacji i usług winiarskich uzyskana dzięki dbałości o kształty i maniakalnemu poszukiwaniu lekkości .
Projekt, opracowany dla każdego rodzaju wina, jako osobliwość przedstawia wykończenie wargi , które sprawia, że picie jest wygodniejsze i bardziej funkcjonalne, z elegancją i rygorem formy, które są słowami kluczowymi.

W ten sposób przyjemność degustacji łączy się z zaskakującą lekkością i elegancją kieliszka , oferując niepowtarzalne doznania dla każdego wina, od białego do czerwonego, ważnej czerwieni, od aromatów po alkohole, w tym wina musujące i szampana.

Materiał :
  • Bezołowiowe najwyższej jakości szkło dźwiękowe
Jest to materiał bardzo wysokiej jakości, dobrany ze względu na szczególne właściwości techniczne maksymalnej przezroczystości, dużej elastyczności, dużej odporności na pękanie i pranie.

Dostępne typy:
  • dla młodych czerwonych: średnica 10,6 cm x wys. 23,5 cm - 55 cl
  • dla czerwonych: średnica 12 cm x wys. 23,5 cm - 77 cl
  • dla odmian czerwonych i białych zdolnych do ewolucji: średnica 11,5 cm x wys. 25 cm - 82 cl

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty