Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

6 kieliszków na specjalne wina i destylaty w ręcznie robionym szkle - Lekkość

Kod: LEGGEREZZA3
zł 1.482,05 zł 1.937,70 -24%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
doskonałe szkło dźwiękowe
Kolor
przezroczysty
Dostawa
7-10 dni roboczych
Viadurini Kitchen

Kieliszki do wina na specjały i alkohole, lekkie i wyrafinowane nowoczesne wzornictwo, wykonane ręcznie z najwyższej jakości szkła dźwiękowego, 6 sztuk.

Te przezroczyste i lekkie kieliszki do wina w szkle rodzą się z rąk prostych mężczyzn oddanych swojej pracy, w których estetyka i artystyczna wartość obróbki szkła łączy się ze starannym doborem materiałów.

Innowacja w zakresie degustacji i usług winiarskich uzyskana dzięki dbałości o kształty i maniakalnemu poszukiwaniu lekkości .
Projekt, opracowany dla każdego rodzaju wina, jako osobliwość przedstawia wykończenie wargi , które sprawia, że picie jest wygodniejsze i bardziej funkcjonalne, z elegancją i rygorem formy, które są słowami kluczowymi.

W ten sposób przyjemność degustacji łączy się z zaskakującą lekkością i elegancją kieliszka , oferując niepowtarzalne doznania dla każdego wina, od białego do czerwonego, ważnej czerwieni, od aromatów po alkohole, w tym wina musujące i szampana.

Materiał :
  • Bezołowiowe najwyższej jakości szkło dźwiękowe
Jest to materiał bardzo wysokiej jakości, dobrany ze względu na szczególne właściwości techniczne maksymalnej przezroczystości, dużej elastyczności, dużej odporności na pękanie i pranie.

Dostępne typy:
  • na specjały i alkohole: średnica 8 cm x wys. 24,5 cm - 41 cl
  • dla aromatycznych i specjalnych: średnica 8,5 cm x wys. 23 cm - 43 cl
  • dla koniaku: średnica 8 cm x wys. 130 cm - 32 cl

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty