Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

6 krzeseł na zewnątrz z nowoczesnym designem Clever Varaschin

Kod: CLEVER SEDIA-1 SHOWROOM
zł 6.870,79 zł 17.233,66 -60%
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
58 x 56 x 78 cm
Dostawa
7 dni roboczych
Varaschin
Varaschin Clever nowoczesne krzesło ogrodowe z podłokietnikami, zestaw 6 krzeseł
UWAGA Wykończenie: szara konstrukcja aluminiowa, perłowe siedzisko i oparcie.
Ten zestaw zawiera 6 krzeseł ogrodowych z aluminiową ramą. Siedzisko i oparcie są z tkaniny Texture . Dzięki wszechstronnemu wzornictwu krzesło ogrodowe Clever może być używane zarówno w ogrodzie, jak iw salonie.
Cechy tkanin:
TEXTURE jest tkaniną z PVC, nicią 2x1, odporną na rozdarcia, promieniowanie UV, pleśń i plamy. W 100% nadaje się do recyklingu.

Aby zapewnić dodatkową ochronę, zalecamy stosowanie odpowiedniej pokrywy Varaschin i zakrycie produktu w sezonie zimowym i w nocy, zwłaszcza jeśli jest on narażony na częste opady deszczu. Jeśli chcesz kupić okładkę, poproś o wycenę.

Uwaga : kolekcja jest odporna na światło słoneczne i deszcz. Zalecamy regularną konserwację i szczególną uwagę na ochronę przedmiotów w przypadku złych warunków pogodowych (lód, grad, nagłe zmiany temperatury, utrzymująca się wilgotność, ekstremalne ciepło lub zimno). Czas trwania i dobry stan naszych produktów zależy od troski o ich zachowanie. Chociaż produkty aluminiowe i stalowe (430, 304EP, 316) są chronione przez obróbkę i wykończenia nadające się do użytku na zewnątrz, istotne jest, aby nie dopuścić do zastoju wody w produkcie. Wszystkie artykuły posiadają niezbędne perforacje do stosowania zabiegów ochronnych i wykończeń. Stagnacja wody w tych otworach może powodować rdzewienie wewnątrz rur.

Solna mgła i chlor: produkt nadaje się do środowiska morskiego, mgły solnej i chloru w przypadku mebli przy basenie. Porada: staranna konserwacja i czyszczenie są niezbędne do utrzymania komponentów w dobrym stanie tak długo, jak to możliwe. Zalecamy myć je co tydzień dużą ilością świeżej wody, aby usunąć zasolenie, które może uszkodzić powierzchnie. Tylko w ten sposób możemy zapewnić zachowanie produktu w dobrych warunkach.

Możemy dostarczyć Państwu dowolny produkt z kolekcji Varaschin. Zapytaj nas o wycenę.

Ostatnio oglądane produkty