Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

6 krzeseł ogrodowych do układania w stosy z technopolimeru Made in Italy - Scab Design Emi

Kod: EMISEDIA
zł 2.350,05
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Technopolimer
Dostawa
5 dni roboczych * Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie.
Długość (cm)
48.5
Głębokość (cm)
50
Wzrost (cm)
83.5
Scab Design

Krzesło ogrodowe z technopolimeru, z możliwością układania w stosy, nowoczesne wzornictwo Made in Italy, 6 sztuk.

Krzesło ogrodowe wykonane we Włoszech ze strukturą technopolimeru wzbogaconą o oparcie zdobione małymi kropeczkami.
Prostota i żywotność to dwa słowa kluczowe opisujące ten wspaniały artykuł, który może reprezentować prawdziwego bohatera twoich przestrzeni zewnętrznych. Dzięki esencji swoich linii doskonale komponuje się z każdym stylem mebli, prezentując tradycyjną estetykę w nowoczesnej tonacji dzięki zastosowaniu innowacyjnych surowców i szerokiej gamy dostępnych kolorów, tworząc tym samym niepowtarzalny pomysł na umeblowanie, będący połączeniem klasyki. i nowoczesny. Możliwość układania ich maksymalnie do 10 sztuk jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalną stronę, pozwalając w razie potrzeby na doskonałą optymalizację przestrzeni.

Rozmiar: dł. 48,5 x szer. 50 x wys. 83,5 cm

Dostępne kolory :
  • bielizna;
  • gołąb szary;
  • antracyt;
  • terakota;
  • jasny niebieski;
  • jasnoszary;
  • Zielona oliwka.
Wielka produktywna dusza i dbałość o szczegóły sprawiają, że SCAB Design jest symbolem Made in Italy . Niezwykłe przedmioty, które kształtują się z zasady piękna i funkcjonalności . Niekończące się poszukiwanie doskonałości materii. Jakość i styl dla domowego projektu.
Firma Scab Design tworzy te obiekty od 60 lat, wszystkie całkowicie włoskiej produkcji , uzyskując pełne uznanie za najwyższą jakość . Buduje niezwykłe estetycznie i niezbędne w codziennym użytkowaniu przedmioty.

Certyfikacja siedzisk i elementów wyposażenia to wybór i powód do dumy dla firmy Scab. Catas przeprowadza testy, które pozwalają na osiągnięcie wytrzymałości, stabilności i testów obciążeniowych, nawet przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.
Produkcje firmy Scab Design doskonale nadają się do recyklingu, ponieważ poszczególne komponenty, które je tworzą, są szybko rozróżnialne. Każdy element z tworzywa sztucznego posiada znak identyfikacyjny zgodny z normą EN 16139.2013 i zapewnia łatwe wskazania do recyklingu. Cała produkcja firmy Scab jest wykonana w 100% z materiałów nadających się do recyklingu .

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty