Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

6 nowoczesnych krzeseł z technopolimeru do układania w stosy Made in Italy - Scab Design Più

  • Kod: PIUSEDIA
zł 2.305,93
z VAT
Produkt Włoski
- +
Materiał
Technopolimer
Dostawa
5 dni roboczych * Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie.
Długość (cm)
53
Głębokość (cm)
54
Wzrost (cm)
82
Scab Design

Krzesło ogrodowe o konstrukcji z technopolimeru nadającego się do układania w stosy Wyprodukowano we Włoszech, 6 sztuk.

Krzesło ogrodowe ze strukturą z technopolimeru nadającego się do recyklingu ze wzmocnieniem z włókna szklanego wykonanego w technologii formowania powietrzem. Możliwość układania maksymalnie do 10 sztuk zwiększa ich funkcjonalną stronę, umożliwiając w razie potrzeby doskonałą optymalizację przestrzeni.
Wykonane we Włoszech z wysokiej jakości surowców , krzesło to zapewnia doskonałą trwałość i odporność w czasie dzięki solidnemu i solidnemu składowi. Jego konstrukcja jest prosta i dyskretna , idealna dla tych, którzy potrzebują funkcjonalnego i wygodnego produktu, który może nienagannie uzupełnić umeblowanie każdej przestrzeni zewnętrznej.

Rozmiar : dł. 53 x szer. 54 x wys. 82 cm

Dostępne kolory :
  • bielizna;
  • antracyt.
Wielka produktywna dusza i dbałość o szczegóły sprawiają, że SCAB Design jest symbolem Made in Italy . Niezwykłe przedmioty, które kształtują się z zasady piękna i funkcjonalności . Niekończące się poszukiwanie doskonałości materii. Jakość i styl dla domowych projektów.
Firma Scab Design tworzy te obiekty od 60 lat, wszystkie całkowicie włoskiej produkcji , uzyskując pełne uznanie za najwyższą jakość . Buduje niebanalne estetycznie i niezbędne w codziennym użytkowaniu przedmioty.

Certyfikacja siedzisk i elementów wyposażenia to dla firmy Scab wybór i powód do dumy. Catas przeprowadza testy, które pozwalają na osiągnięcie wytrzymałości, stabilności i testów obciążeniowych, nawet przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.
Produkcje firmy Scab Design doskonale nadają się do recyklingu, ponieważ poszczególne komponenty, które się na nie składają, można szybko rozróżnić. Każdy element z tworzywa sztucznego posiada znak identyfikacyjny zgodny z normą EN 16139.2013 i zapewnia łatwe wskazania do recyklingu. Cała produkcja firmy Scab jest wykonana w 100% z materiałów nadających się do recyklingu .

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty