Wysyłka gratis

6 porcelanowych filiżanek z talerzem, dzbankiem i cukiernicą - Romilda

  • Kod: ROMILDA4
zł 1467,73 zł 1630,81 -10%
Materiał porcelana kostna
Rozmiar Pojemność filiżanki: 10 cl, ekspres do kawy 60 cl, cukiernica 22 cl
Kolor Biały
Dostawa 7-10 dni roboczych

Kompletny zestaw filiżanek do kawy z białej porcelany kostnej ze spodkami, dzbanek do kawy i dzbanek na mleko w białym tradycyjnym wzornictwie, 14 sztuk.

Ta usługa filiżanek zrodziła się z głębokich badań potrzeb stołu, aby tworzyć produkty charakteryzujące się wysoką technologią , luksusem i kunsztem wykonania , jakością i charakterystycznym designem.

Tradycyjne i harmonijne kształty interpretują historię i elegancję przeszłości, definiując atmosferę stołu, w całości wykonanego ze szlachetnej porcelany kostnej .

Innymi słowy, jest to wysokiej jakości porcelana o charakterystycznym ciepłym i jasnym kolorze kości słoniowej , na elegancki i wyrafinowany stół.
W rzeczywistości, oprócz kaolinu, skalenia i kwarcu, drobna porcelana kostna zawiera również 50% tlenku wapnia i fosforanu wapnia, co zapewnia jej szczególną przezroczystość.
Zalety daje również większa wytrzymałość i lekkość w porównaniu do zwykłej porcelany.

Bogate urządzenie, stworzone z gry kształtów i bardzo wytrzymałych materiałów, zdolne do zaspokojenia każdego rodzaju potrzeb, z możliwością budowania wyrafinowanych i eleganckich nastrojów .

Usługa polegająca na:
- 6 kubków do układania w stosy 10 cl lub 6 kubków do układania w stosy 10 cl
- 6 spodków
- 1 ekspres do kawy 60 cl
- n.1 Cukiernica 22 cl

Czy chciałbyś otrzymać pełną spersonalizowaną usługę ? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza „Poproś o informacje”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro