Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

6 Zaprojektuj porcelanowe kubki świąteczne ze spodkiem w szkocką kratę - Schiaccianoci

Kod: SCHIACCIANOCI1
zł 389,51 zł 566,16 -31%
z VAT
- +
Materiał
Porcelana
Dostawa
7 dni roboczych
Viadurini Kitchen
Świąteczne filiżanki porcelanowe z dekoracją dziadka do orzechów i spodkiem w szkocką kratę dla 6 osób.
Usługa składa się z:
  • 6 filiżanek: Ø 6,5 x wys. 5 cm - pojemność: 100 ml
  • 6 spodków: Ø 12,5 x wys. 1,5 cm
Każdego roku w tym okresie nakrycie i udekorowanie świątecznego stołu ze smakiem i wyrafinowaniem staje się koniecznością. To ważne zadanie: nie tylko ze względów estetycznych i projektowych, ale także ze względu na stworzenie odpowiedniej atmosfery : zaskoczenie gości, przywołanie rodzinnego ducha, przekazanie radości i ciepła to mocne strony stołu.
W tym celu należy zwrócić uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły , które mogą wpłynąć na poszukiwanie autentycznej i wyjątkowej elegancji.

Magia dziadka do orzechów pojawia się na stole na Boże Narodzenie, z żołnierzem-zabawką pośrodku, otoczonym wiecznie zieloną tartanową dekoracją na spodkach , które są symbolami świątecznej opowieści.
Usługa świątecznych kubków dedykowana miłośnikom tradycyjnych świąt Bożego Narodzenia i wszystkich tych, którzy chcą się ponieść ponadczasowej atmosferze Bożego Narodzenia, które otaczają dom.

Właściwości techniczne:
  • Wykonany z porcelany z dekoracją z dziadka do orzechów
  • Ze spodkiem w szkocką kratę
  • Nie nadaje się do użytku w kuchence mikrofalowej
  • Zalecane pranie ręczne
Dlaczego wybrać porcelanę?
Porcelana to cenny materiał ceramiczny, który może zaoferować właściwe rozwiązanie na każdą potrzebę, jest synonimem lekkości i wszechstronności.
Jego główną cechą jest funkcjonalność: używa porcelanowych talerzy na każdą okazję, np. Obiad, kolację, bruch czy przyjęcie.
Jej różnorodne kształty i kolory są w stanie dopasować się do każdego kontekstu, dzięki czemu są bardzo nowoczesne, proste i minimalistyczne, nie ograniczając przy tym wyboru eleganckich detali, wyrafinowanych dekoracji i
szlachetne wykończenia .

Ostatnio oglądane produkty