Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Stal kosze malowane z żelaza wewnątrz i na zewnątrz

Ta sekcja jest poświęcona metalowym uchwytom na drewno opałowe.
Nasze designerskie stojaki na kominki z malowanego żelaza lub stali, w 100% wykonane we Włoszech, malowane proszkowo wysokiej jakości nietoksyczną farbą, zostały zaprojektowane i zbudowane tak, aby wytrzymywały upływ czasu i warunki pogodowe. dlatego mogą być używane zarówno w domu, jak i poza nim.

W naszym katalogu znajdziesz wysokie stojaki na drewno opałowe z dekoracjami z przodu jak drzewo lub tulipan, niskie drewno opałowe z kwadratowymi liniami dostępne również z bokami przezroczystych szklanych ścian i dla tych, którzy kochają oryginalność i chcą opałowego drewna na ścianę uchwyt, nasza propozycja to sześciokątny uchwyt na drewno opałowe.
Wszystkie oferowane tutaj produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i opatrzone są podpisem włoskiej firmy Caf Design.

Wybierz najbardziej odpowiedni dla swoich potrzeb, a jeśli potrzebujesz więcej informacji lub spersonalizowanej wyceny, nie wahaj się z nami skontaktować. Nasz personel z przyjemnością pomoże Ci wybrać odpowiedni model dla Ciebie i pomoże w trakcie procesu zakupu.