Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Fiam Italia Rosy lustro okrągłe ścienne 130 cm made in Italy

Kod: R-130
zł 9.782,04
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
Średnica 130 x P.10cm
Dostawa
4/5 tygodni
Fiam Italia Spa
Fiam Rosy Lustro naścienne 130 cm nowoczesny design wykonany we Włoszech
Projektant : DORIANA AND MASSIMILIANO FUKSAS
Rosy to lustrzane lustro ze szkła o grubości 6 mm ze srebrnym lustrem i płaskim 5 mm lustrem. Tylny panel mocujący z możliwością zawieszenia w różnych pozycjach. Można go umieścić zarówno w salonie, jak iw części sypialnej, a także na korytarzu lub w łazience: Rosy znajdzie idealną lokalizację wszędzie tam, gdzie ma na celu zapewnienie jasności i wyrafinowania środowiska.

GWARANCJA JAKOŚCI : FIAM posiada certyfikat UNI EN ISO 9001: 2008
Zgodność z tym standardem referencyjnym pozwala FIAM osiągnąć najwyższe standardy jakości. Jednym z bezpośrednich świadectw jest identyfikowalność jego produktów: każdy produkt FIAM zawiera niezmywalną naklejkę, wypalaną w bardzo wysokiej temperaturze, w której podaje się ją oprócz marki firmy, kod, który pozwala zrekonstruować cały cykl produkcyjny.

Producent włoski: FIAM
Wiele z nich to wielkie nazwy światowego designu, które przez lata współpracowały i współpracowały z FIAM przy tworzeniu giętych szklanych mebli.
Te podpisy, wśród najbardziej prestiżowych i eklektycznych na włoskiej i międzynarodowej scenie projektowej, wybrały firmę FIAM, aby pozostawić niezatarty ślad w historii mebli dzięki niepowtarzalnemu i niepowtarzalnemu projektowi wyrzeźbionemu w szkle.

FIAM, kultura szkła
Szkło to magiczny i wieczny materiał, jakby miał wewnętrzną świętość. Założyciel Fiam podjął wyzwanie tego materiału, ponieważ był chłopcem, co praktycznie stało się misją. Ustanowienie fundamentów projektu, który wydawał się mało prawdopodobny; zrób szklaną taflę szkła
protagonista w wyposażeniu. Urok i poezja, oto co wciąż przekazuje szkło. Urok bezczasowej materii. Poezja jest marnością materiału zdolnego do odzwierciedlenia tego, co nas otacza i pomnażania naszych punktów widzenia na rzeczywistość.

Projektanci i nagrody
Firma Fiam
Italia była wielokrotnie uznawana na całym świecie jako firma doskonałości i innowacji, czego dowodem są liczne nagrody, które zdobyły w czasie, między innymi, Nagroda za osiągnięcia zawodowe Compasso d'Oro i Nagroda Leonarda Qualità Qualità . Nagroda Compasso d'Oro jest najstarszą i najbardziej autorytatywną nagrodą za projekt światowy, ustanowioną w 1954 r. Na podstawie pomysłu Gio Ponti. Fiam osiągnął swoją karierę w 2001 roku jako firma, która wyróżniła się uznaniem i prestiżem w dziedzinie projektowania, produkcji i badań. W 2015 r. Komitet Leonardo, który od ponad dwudziestu lat uznaje i nagradza talent mężczyzn i firm, aby nadać wagę wyjątkowym znakomitościom Made in Italy, przyznał nagrodę Fiam Leonardo Quality Award we Włoszech jako firmie, która wyróżniła się innowacyjnością i jakością produktów w połączeniu z silną projekcją międzynarodową, handlową i produkcyjną.

Szkło: symbol ekologicznego zrównoważenia przyszłości
Szkło to natura. Składa się głównie z piasku i wapna. Jest aseptyczny, nietoksyczny i nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji. Szkło jest wieczne i może być poddawane recyklingowi w nieskończoność bez odpadów. FIAM Italia zwiększa zalety szkła poprzez procesy produkcyjne, które odbywają się z pełnym poszanowaniem środowiska.

Nie tylko dom, ale także biuro
FIAM , zawsze zwracający uwagę na różnorodność gustów i stylów życia, mieści się również w wyposażeniu domu / biura. Swoimi kreatywnymi liniami odkrywa nowe możliwości
ustawienia, zgodnego z własną "filozofią" firmy, wyrażoną z pasją w skrajnym rygorze wzornictwa i ciągłych innowacji technologicznych. Stół roboczy staje się "elementem przewodnim" w różnych potrzebach i sytuacjach: dla biurka w domu, jako bohatera w eleganckim biurze wykonawczym, w centrum ważnej sali konferencyjnej; w bardzo szerokim zakresie, zróżnicowanym pod względem stylu i rozmiaru, do którego można zharmonizować liczne akcesoria wyposażenia kolekcji Fiam. Proponujemy próbki od modelu Rialto "klasa minimalna" do całkowitej wielkości wersji Rialto L; od biurka Graph, technologicznego wyrazu naszej tradycji, do biurka Atlas ręcznie rzeźbionego przez mistrzów Fiam.

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie