Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Ręcznie zdobione konstrukcja wspornika lusterka z materiałem Bertha

Kod: BERTHA
zł 3.626,05 zł 4.654,17 -22%
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
63 cm x 190 cm
Dostawa
10-15 dni roboczych * Czas dostawy może wzrosnąć, jeśli produkt nie jest w magazynie.
Viadurini Decor
Ręcznie zdobione konstrukcja wspornika lusterka z materiałem Bertha
Bertha-to wielkie lustro ścienne z nowoczesnym, eleganckim i oryginalnym.
Z wielkim stylem i elegancją. Berta jest wykonana z płyty pilśniowej MDF, bardzo trwały i niezmienny w czasie materiał, kształt i ozdoby ręcznie robione z matrycą, przyjemny w dotyku i przyjemne, aby zobaczyć, dostępne w dwóch różnych wariantach wykończenia: lakier w kolorze kości słoniowej, ozdobiona ręcznie tłoczone z materiału lub zdobione ręcznie tłoczone materiału i ozdobione srebrną folią.
Bertha-to duże lustro wykonane ręcznie z trójkątny i kwadratowy kształt, z miękkimi końcówkami, idealnie nadają się do wzbogacenia wnętrza i tworzenia ich z powodu jego wykończenia, bardziej kolorowe i żywe.
Jego praca ręczna sprawia, że to lustro jest prawdziwym dziełem sztuki.
Betty-to wyjątkowa toaletka, jego kształt, charakteryzuje się miękkimi i stylizowanych liniami, z szerokim widokiem, na którym odbijają się, gwarantuje, że ten produkt, a także większą elegancję i kreatywność, większą funkcjonalność.
Betty jest idealny dla każdego, kto chce ze smakiem i oryginalnością ozdobić wejście do domu, salonu lub biura i sklepy. 
Betty, wykonane ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników, jest wielka sztuka i wzornictwo made in Italy. Wszystkie użyte materiały są nietoksyczne i przyjazne dla środowiska odporne.
Betty może komponować się z każdym stylu, od klasycznego do nowoczesnego, od etnicznego do минималистского, z jakością 100% made in Italy.
Przynieś oryginalność w każdą środę, którego najbardziej chcesz, i wybierz najbardziej odpowiednią dla ciebie wykończenie!

Dostępne wykończenia: 
- Lakierowana kość słoniowa z koralików
- Wytłoczony srebrny liść

Prestiż i oryginalność: nowa kolekcja Viadurini Decor oferuje bogaty asortyment kształtów i wykończenia, odpowiednich do zaspokojenia wszelkich potrzeb stylu wnętrza. Elegancja design łączy się z elegancją materiałów. Kolory i metody łączą się, aby dać życie nowej koncepcji trójwymiarowości.
Produkty Viadurini Decor wykonane są całkowicie ręcznie we Włoszech z wyspecjalizowanej siły roboczej, przy użyciu wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska materiały, wykończenia i kolorów nietoksyczne, na bazie wody.
Lustra wyposażone są w system ochrony przed urazami, a uchwyt ścienny regulowany.
To tylko niektóre środki ostrożności, które Viadurini Decor poświęca swoich kreacji, aby zawsze zagwarantować produkt wysokiej jakości made in Italy.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty