Obsługa klienta +39 0541.623760
Obsługa klienta info@viadurini.pl
Koszyk
Strona główna > AKCESORIA > Lustra Design > Lustra stojące >

nowoczesne lustra podłogowe i projektowych we Włoszech



Dlaczego lustro podłogi zamiast lustra ścianie?

Odpowiedź jest prosta, jeśli kochasz do często zmieniających się przestrzenie domu lustro ściany będzie bardziej łatwe i wygodne, aby przejść z pokoju do pokoju (wejście, pokój dzienny, sypialnia, łazienka etc)

Lustro podłoga może być łatwo umieszczone w wolnym rogu domu, aby wypełnić rogu lub w holu daje szybki rzut oka na kontroli przed wyjściem z domu, aby upewnić się, że odzież i wygląd są na miejscu. Lusterka, oprócz tego, że funkcjonalne są w rzeczywistości idealne dla dostarczenia narożnik domu jako wejście, w środowisku zwykle nie są zbyt dokładne pod względem mebli.

Lustra, zwłaszcza te duże, mają również tę zaletę, nadając głębi sali, gdzie je umieścić, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się większe. Jedynym pielęgnacji jest przesunięcie w punktach, w których nie ma zgodności z oświetleniem

Viadurini wybrała i zaproponował własną markę niewielka liczba projektanta ziemi odzwierciedla nowoczesną konstrukcję i dużą specchiarvi idealny do pełnej długości.

Zakup którego nie pożałujesz na pewno! Będzie ona trwać przez lata, a jego uniwersalność można łatwo przenosić z jednego pomieszczenia w domu według własnych potrzeb i nastrojów.
 




homify
archilovers
houzz
CONTRACT ITALIANO
SONO SICURO
confindustria
ssl


Ogranicz wyniki

Lustro Snow White Big pokryta skórą
Made in Italy
Viadurini Collezione Cuoio

Lustro Snow White Big pokryta skórą

zł 2.203,49
Lustro pokryte skórzaną królowej Wielkiej
Made in Italy
Viadurini Collezione Cuoio

Lustro pokryte skórzaną królowej Wielkiej

zł 2.228,39
Lustro Etnico Resort
Viadurini in the Garden

Lustro Etnico Resort

zł 763,54 zł 954,43 -20%