Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

nowoczesne lustra podłogowe i projektowych we Włoszech

Dlaczego lustro podłogowe zamiast lustra ścianie?

Odpowiedź jest prosta, jeśli kochasz do często zmieniających się przestrzenie domu lustro ściany będzie bardziej łatwe i wygodne, aby przejść z pokoju do pokoju (wejście, pokój dzienny, sypialnia, łazienka etc)

Lustro podłoga może być łatwo umieszczone w wolnym rogu domu, aby wypełnić rogu lub w holu daje szybki rzut oka na kontroli przed wyjściem z domu, aby upewnić się, że odzież i wygląd są na miejscu. Lusterka, oprócz tego, że funkcjonalne są w rzeczywistości idealne dla dostarczenia narożnik domu jako wejście, w środowisku zwykle nie są zbyt dokładne pod względem mebli.

Lustra, zwłaszcza te duże, mają również tę zaletę, nadając głębi sali, gdzie je umieścić, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się większe. Jedynym pielęgnacji jest przesunięcie w punktach, w których nie ma zgodności z oświetleniem

Viadurini wybrała i zaproponował własną markę niewielka liczba projektanta ziemi odzwierciedla nowoczesną konstrukcję i dużą specchiarvi idealny do pełnej długości.

Zakup którego nie pożałujesz na pewno! Będzie ona trwać przez lata, a jego uniwersalność można łatwo przenosić z jednego pomieszczenia w domu według własnych potrzeb i nastrojów.