Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Nowoczesne Zegary Ścienne i Stołowe Wykonane we Włoszech

Nowoczesne zegary ścienne i stołowe wykonane ręcznie przez włoskich rzemieślników

Zegary ścienne i stołowe - oba są funkcjonalnymi akcesoriami meblowymi, które mogą zrewolucjonizować wygląd ścian w domu lub nadać wnętrzu odrobinę elegancji.

Nasz personel dokonał starannego wyboru, aby prezentować wyłącznie produkty wysokiej jakości. Wśród naszych propozycji można znaleźć zegary, które wykraczają poza pojęcie „zegar”. W rzeczywistości są to prawdziwe dzieła sztuki wykonane ręcznie. Duże nowoczesne i designerskie zegary ścienne z drewna, ceramiki i płótna, które mogą uchwycić wygląd każdego gościa. Wysokiej jakości materiały i produkty wykonane we Włoszech pozostają gwarancją.
Dla tych, którzy kochają ekscentryczność i ekstrawagancję, są dzieła Antartidee, która oferuje unikalne i oryginalne zegary ścienne wykonane ręcznie we Włoszech. Słynne „miękkie zegarki” Salvadora Dalì dzięki umiejętnościom wykwalifikowanych rzemieślników ożywają i stają się specjalnymi akcesoriami do ścian kuchni, salonu lub sypialni.

Odkryj całą kolekcję w naszym katalogu online i nie wahaj się zadać nam swoich pytań lub wątpliwości. Nasz personel chętnie udzieli pełnej odpowiedzi na nasz adres e-mail, odpowiedni czat i format w kartach produktu.