Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Nowoczesne zegary ścienne Made in Italy

Nowoczesne, zegary ścienne wzór można znaleźć w naszym katalogu są małe, średnie i duże (80x60 cm, 140x60 cm, 150x50cm, etc).

Nie tylko funkcjonalne, ale także obiekty umeblować ścianę zmieniając wygląd całego pomieszczenia, czy to w salonie, przedpokoju, sypialni lub kuchni.

Modele z naszej oferty katalogowej z faktu nowoczesnych zegarków z eleganckim i wyrafinowanym wzorem do najbardziej oryginalnych i ekscentrycznych modeli charakteryzujących poszczególne formy, takie jak dżinsy, oko, krawat, odwróconego kubka kawy, przechyla buta, buty baleriny, wybierz z rozwijanej, kapelusz Bush, takie jak kwiaty petunii lub stokrotka wzór itp Nie przegap oryginalne wzory inspirowane sztuką jak zegary rozpuszczonych i skroplone przez wielkiego hiszpańskiego artysty Salvadora Dali przypominając jeden z jego najsłynniejszych dzieł, "Trwałość pamięci".

Wykonane z takich materiałów jak żywica, stali i metali są dostępne w tradycyjnych, w pewnych przypadkach również w wersji kleju.

Inne większe modele, najczęściej kwadratowe, prostokątne lub okrągłe, oferując połączenia do miejsc i zabytków (Polinezja, Big Bang w Londynie, etc).

Idealny dla tych, którzy chcą dać salonie lub biurze międzynarodowej dotyku, są zegarki z pokrętła więcej stref czasowych najsłynniejszych miastach (Nowy Jork, Londyn, Sydney, Tokio, Rzym, etc).