Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Algarve od Varaschin sofa ogrodowa 2 osobowa z podłokietnikami

Kod: ALGARVEDIV2
zł 18.938,88
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
tkanina i aluminium
Rozmiar
dł. 168 x szer. 86 x wys. 73 cm wys.siedziska 27 cm
Dostawa
30 dni
Varaschin
Algarve przez dwumiejscową sofę ogrodową Varaschin
Algarve firmy Varaschin, dwu-osobowa kanapa na zewnątrz, ma ręcznie tkaną strukturę z włókna syntetycznego z ramą aluminiową malowaną proszkowo: biały / ciemnoszary.
Sofa jest dostarczana z 5 dużymi poduszkami (poduszka siedziska, poduszki pod plecy i poduszki podłokietników) wliczonymi w cenę; może być stosowany zarówno do wyposażenia wnętrz, takich jak tarasy, baseny, ogrody, ale znajduje idealne umiejscowienie nawet w pomieszczeniach mieszkalnych.

Wybierz spośród wielu rodzajów powłok najbardziej odpowiednich dla Ciebie!

Konserwacja: Kolekcja wspiera światło słoneczne i deszcz. Zalecamy regularną konserwację i szczególną uwagę na ochronę przedmiotów w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (lód, grad, zmiany temperatury, wilgotność, uporczywe, upalne ciepło lub skrajnie zimny). Trwałość i integralność tych elementów zależy od staranności, z jaką są utrzymywane. W przypadku produktów aluminiowych i stalowych, nawet jeśli są one chronione przez obróbkę i wykończenia odpowiednie do użytku na zewnątrz, należy koniecznie zapobiegać stagnacji wody wewnątrz samego produktu. W rzeczywistości wszystkie artykuły zawierają techniczne perforacje niezbędne do zastosowania zabiegów ochronnych i wykończeń. Wprowadzenie wody do tych otworów i jej zastój mogą powodować rdzewienie wewnętrznych części rur.

W celu dodatkowej ochrony zaleca się stosowanie odpowiednich pokrowców zimą, wieczorem lub w przypadku częstych deszczy. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie, poproś o wycenę na adres clienti@viadurini.it.

Ponadto produkt nadaje się do środowiska morskiego, w warunkach mgły solnej i do wyposażenia przy basenie w obecności chloru. Środki: staranna konserwacja i czyszczenie są niezbędne, aby zachować integralność komponentów tak długo, jak to możliwe.
Wskazane jest, aby artykuły były zawsze w dobrym stanie, aby zmywać je co tydzień dużą ilością świeżej wody, aby w jak największym stopniu wyeliminować zasolenie, które ma tendencję do atakowania struktur. Tylko w ten sposób można zagwarantować, że produkt będzie w jak najlepszym stanie.

Aby uzyskać więcej informacji i szacunków, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem clienti@viadurini.it.
Viadurini jest oficjalnym sprzedawcą i możemy dostarczyć Ci wszystkie produkty z kolekcji Varaschin. Zapytaj nas o radę lub skontaktuj się z nami, aby poznać spersonalizowaną cenę!

Ostatnio oglądane produkty