Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Aluminiowa kompozycja zewnętrznego salonu Pascal firmy Talenti

Kod: COMPOSIZIONEPASCAL
Talenti
Zaprojektuj kolekcję mebli ogrodowych Pascal marki Talenti
Odkryj kolekcję mebli ogrodowych Pascal, stworzoną przez Talenti: sofy i fotele ogrodowe, niskie stoliki, stałe i rozkładane stoły ogrodowe. Wszystko, czego potrzebujesz, aby odtworzyć środowiska zewnętrzne o wyjątkowym i oryginalnym charakterze.
Aluminium : dzięki stopieniu kilku stopów aluminium produkt nabiera większej solidności. Charakteryzuje się również łatwą obsługą i odpornością na rdzę. jest materiałem wysokiej jakości i pozwala na osiągnięcie najwyższych efektów jakościowych i estetycznych. Konserwacja: aby utrzymać produkt w dobrym stanie przez długi czas, zalecane jest jego regularne czyszczenie okresowe, szczególnie często w miejscach o dużej wilgotności i klimacie morskim. Zaleca się czyszczenie powierzchni miękką szmatką z użyciem wody lub neutralnych detergentów. Długotrwałe i nieprzerwane narażenie na intensywne promieniowanie UV lub bardzo niskie temperatury może wpłynąć na początkowe właściwości kolorowej powłoki estetycznej wykonanej z poliestru. Zalecamy czyszczenie i przechowywanie produktów w miejscach osłoniętych w okresach dłuższego nieużywania i zimą.

Podaruj sobie ekskluzywne designerskie meble ogrodowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Kolekcja Pascal, zaprojektowana przez Marco Acerbisa, bada świat metali, pracując, zginając je i nadając im poczucie przyjemnej miękkości i nieoczekiwanej lekkości. Obrobione arkusze przypominają żagle wysadzane przez wiatr. Dotykowy aspekt produktu został szczegółowo zbadany: drewniany podłokietnik go ogrzewa i sprawia, że jest przyjemny w dotyku.

Jesteśmy oficjalnymi sprzedawcami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy produkt tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga: w celu dodatkowej ochrony zaleca się stosowanie odpowiednich pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę.

Ostatnio oglądane produkty