Made in Italy

Aluminiowa ławka ogrodowa Made in Italy - Elrond

  • Made in Italy
  • Kod: ELROND2
zł 7.459,46 zł 9.324,35 -20%
Materiał Aluminium
Dostawa 1 tydzień
Długość (cm) 106
Głębokość (cm) 61
Wzrost (cm) 83
Wysokość siedziska (cm) 44

Wykonana we Włoszech aluminiowa ławka ogrodowa.

Aluminiowa ławka ogrodowa wyprodukowana w całości we Włoszech . Element o świeżym i nowoczesnym wzornictwie i falistych liniach , odpowiedni do każdego rodzaju środowiska zewnętrznego .

Ławka jest częścią kolekcji opartej na wykorzystaniu rurowego aluminium jako elementu konotacyjnego. Kolekcja oferuje maksymalną swobodę kompozycyjną, z modułami, które można dowolnie łączyć w zależności od potrzeb.

Dostępne wykończenia :
  • biały
  • antyczny róż
  • grafit
Viadurini in the Garden prezentuje kolekcję produktów outdoorowych o innowacyjnym designie. Produkty te ucieleśniają jedną z najstarszych sztuk, która wciąż wie, jak splatać przeszłość z teraźniejszością, sztukę wykonaną z techniki i mądrości, intuicji i wiedzy o materiale i jego potencjale.
Kolekcja, która umiejętnie łączy użyteczność , jakość , piękno i design , jednocześnie zachęcając i urzekając. Produkty charakteryzujące się dużą funkcjonalnością , niezawodnością w czasie oraz odpornością na czynniki atmosferyczne .

Uwaga : Ławka jest dostępna w innych wykończeniach na zamówienie. Nie obejmuje poduszki siedziska, którą można również uzyskać na życzenie w różnych wykończeniach.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub poprosić o spersonalizowaną wycenę, wypełniając odpowiedni formularz „Poproś o informacje” .
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter