Made in Italy

Aluminiowe krzesło ogrodowe do układania w stos Wyprodukowano we Włoszech - Amata

  • Made in Italy
  • Kod: AMATA
zł 4.634,55 zł 5.793,15 -20%
Materiał Aluminium
Dostawa 1 tydzień roboczy
Długość (cm) 56
Głębokość (cm) 56
Wzrost (cm) 87
Wysokość siedziska (cm) 46

Krzesło ogrodowe do sztaplowania z aluminiową konstrukcją Made in Italy.

Ta kolekcja stanowi połączenie tradycji i innowacji dzięki perforowanej fakturze , która nawiązuje do stylu lat 50. zreinterpretowanego we współczesnej tonacji.
Sztaplowane krzesło ogrodowe o konstrukcji wykonanej z aluminium . Lekkość aluminium wyraża się poprzez połączenie zakrzywionych linii z wyraźniejszymi i bardziej istotnymi geometriami, umiejętnie opracowanymi przez ekspertów Made in Italy, aby nadać wielu elementom nowoczesność, praktyczność i elegancję. To krzesło ogrodowe łączy w sobie design i prostotę , będące wynikiem zastosowania prostych, ale wytrzymałych materiałów , które ożywiają produkt o oryginalnym i awangardowym designie, idealnym do uzupełnienia każdego otoczenia.

Jest to krzesło z charakterem, które nadaje się do personalizacji środowiska, w którym jest umieszczone, ze stylem i wyrafinowaniem. W nim urok i funkcjonalność łączą się i ma doskonałą odporność na zużycie. Idealne zarówno do ogrodu, jak i na basen, krzesło to nada pomieszczeniom charakteru i designu. Ponadto perforowany wzór filtruje światło, rzucając przyjemną grę cieni na ziemi.

Dostępne wykończenia :

  • błoto
  • gołąb.
Opcje:
  • z poduszką
  • bez poduszki

Aby uzyskać wszelkie informacje lub wycenę, możesz skontaktować się z nami za pomocą odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ” lub pisząc wiadomość e-mail na nasze adresy.
Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji w celu wyjaśnienia lub pomocy w procesie zakupu.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter