Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Fast Niwa krzesło do zewnątrz z aluminium design made in Italy

Kod: NIWA
zł 1.785,25
Cena jednostkowa z VAT

madein_italy

Minimalna ilość zamówienia 4 Artikel
- +
Materiał
aluminium
Rozmiar
dł. 51 x szer. 51 x wys 78 cm wys.siedziska 43 cm
Dostawa
15 dni roboczych
Fast Outdoor Lifestyle
Aluminiowy fotel ogrodowy wykonany z nowoczesnego aluminium Fast Niwa wykonany we Włoszech
Niwa by Fast krzesło ogrodowe z malowanego aluminium, dostępne w czterech kolorach: białym, metalowym szarym, perłowo-złotym i pudrowym szarym. Wybierz ten, który jest odpowiedni dla Ciebie!
Dla optymalnego komfortu dostępne są wygodne poduszki siedzeń, nie wliczone w cenę. Jeśli chcesz je kupić, napisz na adres customeri@viadurini.it.

OSTRZEŻENIA: Aluminium nie wymaga żadnej konserwacji. Zwykłe operacje czyszczenia należy wykonywać za pomocą wody i neutralnego mydła za pomocą miękkiej szmatki, unikając stosowania środków ściernych na bazie kwasów i rozpuszczalników.
Dzięki specjalnej obróbce powierzchni jest wyjątkowo odporny na działanie czynników atmosferycznych, jest łatwy w obsłudze, może zostać uszkodzony przez rdzę i ostatecznie nadaje się do recyklingu.

Viadurini jest oficjalnym dealerem i możemy dostarczyć Ci wszystkie produkty z kolekcji FAST. Zapytaj nas o radę lub skontaktuj się z nami, aby poznać spersonalizowaną cenę!

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie