Aluminiowy kwadratowy stół ogrodowy Cliff Talenti 150 cm marki Palomba

  • Kod: TAVOLOCLIF150
zł 22.106,88
Rozmiar dł. 150 x szer. 150 x wys. 75 cm
Projektant Ludovica i Roberto Palomba
Dostawa 20 dni roboczych
material blat aluminium
material podstawa lina syntetyczna
Kwadratowy stół ogrodowy Cliff firmy Talenti, zaprojektowany przez Ludovicę i Roberto Palombę
Stół ogrodowy Cliff charakteryzuje się konstrukcją wykonaną z syntetycznej liny i blatem z malowanego proszkowo aluminium. Wierzch podtrzymywany jest przez splecione liny, które pokrywają metalową rurową konstrukcję. Struktura tworzy elegancką grę przezroczystości i światłocienia.

Lina syntetyczna to materiał składający się z podwójnego oplotu zbudowanego z poliestrowego rdzenia i wielowłóknowej osłony z propylenu. Włókno zewnętrzne, z którego się składa, jest wodoodporne i odporne na promienie UV.
Aluminium : dzięki stopieniu kilku stopów aluminium produkt nabiera większej solidności. Charakteryzuje się również łatwą obsługą i odpornością na rdzę. jest materiałem wysokiej jakości i pozwala na osiągnięcie najwyższych efektów jakościowych i estetycznych. Konserwacja : aby utrzymać produkt w dobrym stanie przez długi czas, zalecane jest jego regularne czyszczenie okresowe, szczególnie często w miejscach o dużej wilgotności i klimacie morskim. Zaleca się czyszczenie powierzchni miękką szmatką z użyciem wody lub neutralnych detergentów. Długotrwałe i nieprzerwane narażenie na intensywne promieniowanie UV lub bardzo niskie temperatury może wpłynąć na początkowe właściwości kolorowej powłoki estetycznej wykonanej z poliestru. Zalecamy czyszczenie i przechowywanie produktów w miejscach osłoniętych w okresach dłuższego nieużywania i zimą.

Dostępne w następujących kombinacjach:
- beżowa struktura i beżowy top
- ciemnoszara struktura i grafitowy top

Podaruj sobie ekskluzywne designerskie meble ogrodowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Kolekcja Cliff jest odtwarzana na połączeniu różnych materiałów, zrodzonych z poszukiwania coraz to nowych języków. jest synonimem wielkiej wszechstronności. Detale, wykonane z przeplatanych morskich lin i geometrycznych wzorzystych tkanin, tworzą wrażenie zabawy z super efektownym dotykiem. Różnorodność chromatyczna w połączeniu z modułowością konstrukcji pozwala na dowolną aranżację elementów, dając nieskończone możliwości kombinacji.

Jesteśmy oficjalnymi sprzedawcami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy produkt tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga: w celu dodatkowej ochrony zaleca się stosowanie odpowiednich pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę.
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT