Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Aluminiowy okrągły stół ogrodowy Cliff Talenti, projekt Palomba

Kod: TAVOLOCLIF140
zł 17.485,36
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
średnica 140 x wys. 75 cm
Projektant
Ludovica i Roberto Palomba
Dostawa
20 dni roboczych
material blat
aluminium
material podstawa
lina syntetyczna
Talenti
Okrągły stół ogrodowy Cliff firmy Talenti, zaprojektowany przez Ludovicę i Roberto Palombę
Stół do jadalni na zewnątrz Cliff ma konstrukcję wykonaną z syntetycznej liny i malowany proszkowo blat aluminiowy. Jej wyrafinowany i nowoczesny design charakteryzuje się przeplataniem się sznurków, które tworząc przezroczystości i odcienie, nadaje dynamizmu

Lina syntetyczna to materiał składający się z podwójnego oplotu zbudowanego z poliestrowego rdzenia i wielowłóknowej osłony z propylenu. Włókno zewnętrzne, z którego się składa, jest wodoodporne i odporne na promienie UV.
Aluminium : dzięki stopieniu kilku stopów aluminium produkt nabiera większej solidności. Charakteryzuje się również łatwą obsługą i odpornością na rdzę. jest materiałem wysokiej jakości i pozwala na osiągnięcie najwyższych efektów jakościowych i estetycznych. Konserwacja : aby utrzymać produkt w dobrym stanie przez długi czas, zalecane jest jego regularne czyszczenie okresowe, szczególnie często w miejscach o dużej wilgotności i klimacie morskim. Zaleca się czyszczenie powierzchni miękką szmatką z użyciem wody lub neutralnych detergentów. Długotrwałe i nieprzerwane narażenie na intensywne promieniowanie UV lub bardzo niskie temperatury może wpłynąć na początkowe właściwości kolorowej powłoki estetycznej wykonanej z poliestru. Zalecamy czyszczenie i przechowywanie produktów w miejscach osłoniętych w okresach dłuższego nieużywania i zimą.

Dostępne w następujących kombinacjach:
- beżowa struktura i beżowy top
- ciemnoszara struktura i grafitowy top

Podaruj sobie ekskluzywne designerskie meble ogrodowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Kolekcja Cliff jest odtwarzana na połączeniu różnych materiałów, zrodzonych z poszukiwania coraz to nowych języków. jest synonimem wielkiej wszechstronności. Detale, wykonane z przeplatanych morskich lin i geometrycznych wzorzystych tkanin, tworzą wrażenie zabawy z super efektownym dotykiem. Różnorodność chromatyczna w połączeniu z modułowością konstrukcji pozwala na dowolną aranżację elementów, dając nieskończone możliwości kombinacji.

Jesteśmy oficjalnymi sprzedawcami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy produkt tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga: w celu dodatkowej ochrony zaleca się stosowanie odpowiednich pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty