Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Aluminiowy stół ogrodowy Pascal Talenti, 100x240 cm

Kod: TAVPASCAL240
zł 15.531,41
z VAT
- +
Rozmiar
Dł. 240 x szer. 100 x wys. 76 cm
Projektant
Marco Acerbis
Dostawa
15 dni roboczych
material blat
aluminium
material podstawa
aluminium
Talenti
Stół ogrodowy Pascal marki Talenti
Stół Pascal ma nowoczesny design i jest w całości wykonany z aluminium. Podstawę stanowią przetworzone i składane cylindrycznie arkusze, charakterystyczny element tej kolekcji. Wytrzymałość aluminium jest ulepszana przez specjalną obróbkę perforowaną.

Aluminium : dzięki stopieniu kilku stopów aluminium produkt nabiera większej solidności. Charakteryzuje się również łatwą obsługą i odpornością na rdzę. jest materiałem wysokiej jakości i pozwala na osiągnięcie najwyższych efektów jakościowych i estetycznych. Konserwacja: aby utrzymać produkt w dobrym stanie przez długi czas, zalecane jest jego regularne czyszczenie okresowe, szczególnie często w miejscach o dużej wilgotności i klimacie morskim. Zaleca się czyszczenie powierzchni miękką szmatką z użyciem wody lub neutralnych detergentów. Długotrwałe i nieprzerwane narażenie na intensywne promieniowanie UV lub bardzo niskie temperatury może wpłynąć na początkowe właściwości kolorowej powłoki estetycznej wykonanej z poliestru. Zalecamy czyszczenie i przechowywanie produktów w miejscach osłoniętych w okresach dłuższego nieużywania i zimą.

Dostępne w następujących wariantach:
- biały
- grafit

Podaruj sobie ekskluzywne designerskie meble ogrodowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Kolekcja Pascal, zaprojektowana przez Marco Acerbisa, bada świat metali, pracując, zginając je i nadając im poczucie przyjemnej miękkości i nieoczekiwanej lekkości. Obrobione arkusze przypominają żagle wysadzane przez wiatr. Dotykowy aspekt produktu został szczegółowo zbadany: drewniany podłokietnik go ogrzewa i sprawia, że jest przyjemny w dotyku.

Jesteśmy oficjalnymi sprzedawcami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy produkt tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga: w celu dodatkowej ochrony zaleca się stosowanie odpowiednich pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę.

Ostatnio oglądane produkty