Made in Italy

Aluminiowy stół ogrodowy z regulacją wysokości Made in Italy - Amata

  • Made in Italy
  • Kod: AMATA4
zł 7.284,02 zł 9.105,06 -20%
Materiał Aluminium
Dostawa 1 tydzień roboczy
Długość (cm) 76
Głębokość (cm) 76
Wzrost (cm) 39/73

Okrągły stół ogrodowy z regulacją wysokości do 73 cm z aluminiową konstrukcją Made in Italy.

Ta kolekcja stanowi połączenie tradycji i innowacji dzięki perforowanej fakturze , która nawiązuje do stylu lat 50. zreinterpretowanego we współczesnej tonacji.
Okrągły stół ogrodowy z regulacją wysokości od 39 cm do 73 cm z konstrukcją wykonaną z aluminium . Lekkość aluminium wyraża się poprzez połączenie zakrzywionych linii z wyraźniejszymi i bardziej podstawowymi geometriami, umiejętnie opracowanymi przez ekspertów Made in Italy, aby nadać wielu elementom nowoczesność, praktyczność i elegancję. Ten stół ogrodowy łączy w sobie design i prostotę , co jest wynikiem zastosowania prostych, ale wytrzymałych materiałów , które ożywiają produkt o oryginalnym i awangardowym designie, idealnym do uzupełnienia każdego otoczenia.

Stół jest niezbędnym uzupełnieniem na zewnątrz, aby połączyć chwile towarzyskie.
Jest dopełnieniem charakteru, które nadaje stylowi i wyrafinowaniu personalizację otoczenia, w którym się znajduje . W nim urok i funkcjonalność łączą się i ma doskonałą odporność na zużycie. Idealne zarówno do ogrodu, jak i na basen, krzesło to nada pomieszczeniom charakteru i designu. Ponadto perforowany wzór filtruje światło, rzucając przyjemną grę cieni na ziemi.

Dostępne wykończenia :

  • błoto
  • gołąb.

Aby uzyskać wszelkie informacje lub wycenę, możesz skontaktować się z nami za pomocą odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ” lub pisząc wiadomość e-mail na nasze adresy.
Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji w celu wyjaśnienia lub pomocy w procesie zakupu.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter