Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Amanda 2-drzwiowa kolumna łazienkowa wykonana w nowoczesnym stylu z eko-skóry, wyprodukowana we Włoszech

Kod: AMBRA 2
zł 5.334,08
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
mm. 350x1740x350
Dostawa
3 tygodnie
Waga
25 kg
Na wymiar
Ten produkt można wykonać na wymiar. Aby uzyskać informacje: info@viadurini.pl lub wypełnij formularz poniżej
Viadurini Collezione Bagno
Amanda 2-drzwiowa kolumna łazienkowa wykonana w nowoczesnym stylu z eko-skóry, wyprodukowana we Włoszech
Szafka łazienkowa kolumnowa z 2 drzwiami i otwartą przegrodą o solidnych i harmonijnych liniach, wykonana z ekologicznego drewna z lakierowanymi drewnianymi nóżkami. Design reprezentuje odpowiedni kaliber między nowoczesnością a tradycją.
Kolumna Amber jest dostępna w różnych wersjach wykończeniowych oraz z zawiasami po prawej lub po lewej stronie.

Dostępne wykończenia:
- przetarte na szaro
- wiąz lawy
- dąb skalny

Produkty w tej kolekcji można dostosować pod względem rozmiarów i wykończeń. Aby uzyskać informacje, napisz na adres clienti@viadurini.it .

Jest moment, w którym słowa tradycja, nieodłączne piękno, wartość, powracają do roli bohaterów w krajobrazie życia. Opisują odnowionym językiem przedmioty, które ożywiają nasze domy, świadków naszego smaku; jako potrzeba harmonii, jako przestrzeń kultury. Kreatywność, materia i ponowne odkrycie elementów przyrodniczych wyznaczają nową treścią istotę kolekcji Ambra , poetycką postacią przełamującą konwencję, wyróżniającą się elegancją i wyraźnymi liniami.

  WŁOSKI PRODUCENT
Produkty tej kolekcji zostały wyprodukowane przez włoską firmę, która może się poszczycić ponad półwiecznym doświadczeniem skupiającym się na badaniach materiałów i technik przetwarzania dla najbardziej skutecznych kreacji i rozwiązań estetycznych. Ale firma może pochwalić się także doświadczeniem zdobytym w historii miejsc, Toskanii , pięknej krainy bogatej w średniowieczne zamki i renesansowe wille, uporządkowanego krajobrazu pól uprawnych i lasów, w których wzrost i rozwój przemysłowy dały całe terytorium jest wiodącą rolą i nową twarzą, zarówno społeczną, jak i gospodarczo-kulturową. W tym kontekście opracowano ścieżkę ukierunkowaną na ewolucję trendów i planowanie wewnętrzne, wzmocnioną przez staranną strategię handlową i dystrybucyjną.
Kluczowymi słowami do realizacji akcesoriów wyposażenia są design, elastyczność i dbałość o szczegóły. W ten sposób powstają lustra łazienkowe, lustra świetlne , szafki i kolumny, aby łazienka stała się funkcjonalnym, a jednocześnie stylowym środowiskiem.

Zawsze podążając za duchem czasu, firma gwarantuje wysoką jakość produkcji dzięki kolekcjom, które mogą odpowiadać na różne potrzeby klientów pod względem funkcjonalności, estetyki i stosunku jakości do ceny. Wszystko w pełnej zgodności z przepisami europejskimi w wykorzystywanych materiałach i na różnych etapach przetwarzania produktu oraz z gwarancją 100% wyprodukowanego we Włoszech łańcucha produkcyjnego.

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie