Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Antyczny nóż rzemieślniczy z rogiem lub drewnianą rączką Made in Italy - Mugello

Kod: MUGELLO
zł 860,68 zł 1.155,27 -25%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Stal i róg / drewno
Dostawa
15/30 dni roboczych
Długość (cm)
27
Viadurini by Fontani

Ręcznie robiony nóż Mugello wykonany z rogu lub drewna i stali Made in Italy.

Ta linia noży regionalnych jest częścią starożytnej tradycji i jest wykonywana ręcznie przez mistrzów krojenia, którzy są ekspertami w branży, którzy szanują tradycyjne techniki, dzięki czemu udało im się przywrócić do życia zastosowania i zwyczaje miejsca. Tego typu noże są typowe dla różnych stolic i obszarów Półwyspu Apenińskiego, a dzięki zamiłowaniu do tradycji przywracają do życia kulturę i zwyczaje z przeszłości, tym samym potrafią opowiedzieć kawałek historii.

Ten nóż jest wierną reprodukcją " Mugellano " produkowanego od początku XX wieku i jest nożem myśliwskim, który był zawsze używany przez myśliwych Mugello, wyposażony w proste zamknięcie sprężynowe charakteryzujące się wszechstronną konstrukcją i dużym ostrzem ze stali MA5M. . Zamiast tego uchwyt ma metalową konstrukcję pokrytą rogiem lub drewnem oliwnym, co sprawia, że produkt jest solidny, a jednocześnie zapewnia wspaniały elegancki wygląd. Dzięki zastosowaniu tradycyjnych technik i wysokiej jakości materiałów, finalny produkt przywodzi na myśl historię i kulturę minionego okresu, również dzięki dbałości o szczegóły i pasji mistrzów krojenia, którzy wykonują ten produkt ręcznie we Włoszech .

Dostępne wykończenia :
  • róg wołu;
  • róg jelenia;
  • drewno oliwne.
Dostępne opcje :
  • z ekstraktorami;
  • bez ściągaczy.
Uwaga : wykończenia na zdjęciach mają charakter orientacyjny. Każdy uchwyt z rogu wołowego jest wyjątkowy i ma różne odcienie kolorów.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty