Made in Italy

Made in Italy Design Applique z biało-szarej tkaniny i rattanu - Sailor

  • Made in Italy
  • Kod: SAILOR3
zł 2.975,74
Materiał Bawełna i rattan
Dostawa 2 tygodnie robocze
Długość (cm) 48
Głębokość (cm) 24.6
Wzrost (cm) 38

Designerska lampa ścienna z kloszem z bawełny i rattanu Made in Italy.

Ten kinkiet jest wykonany we Włoszech i ma klosz złożony z 3 pasm: pierwszy z czarnego rattanu , drugi z szarej bawełny wykończony delikatną białą obwódką i trzeci z białej bawełny .
Dzięki dbałości o szczegóły i wykorzystaniu wysokiej jakości surowców, ten pomysł na oświetlenie stanowi rozwiązanie przeznaczone dla osób poszukujących uzupełnienia projektowego, które może w oryginalny sposób dopełnić umeblowanie pomieszczenia, ożywiając niepowtarzalną atmosferę. i zbadane .

Kinkiety to kategoria produktów, które szczególnie nadają się do oświetlania pomieszczeń w domu, takich jak korytarze lub małe przestrzenie, do których nie dociera światło naturalne i konieczne jest znalezienie rozwiązania równie funkcjonalnego, co dyskretnego. Dzięki niewielkim rozmiarom można je ustawić w dowolnym miejscu, tworząc wspaniałe gry światła i cienia, a jednocześnie ożywiając intymną i relaksującą atmosferę.
Właśnie ze względu na wysoki współczynnik rozproszenia ludzie coraz częściej starają się dobrać odpowiednią lampę ścienną do swoich potrzeb, preferując rozwiązania praktyczne, ale przede wszystkim o wysokim walorze dekoracyjnym, dzięki czemu są w stanie harmonijnie dopełnić umeblowanie pomieszczenia.

Żarówka/ gniazdo: 230V 2xE27 12W max LED

Uwaga: żarówka nie jest dołączona.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter