Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Arte Romana “Ciclo delle Muse”freski duże wykonane we Włoszech

  • Kod: 494aAffrescoGrande-
zł 7.884,28
z VAT
- +
Dostawa
14 dni roboczy
Bottega Tifernate
Arte Romana “Ciclo delle Muse”freski duże wykonane we Włoszech,  Pompei.

Viadurini podpisał umowę na wyłączność z Bottega Artigiana Tifernate, firma malarz z Umbrii, która pracuje techniką piktograficzną dla najważejszych na świecie muzeów, wraz Muzea Watykańskie. Technika Pictografia, dla której Tifernate Bottega otrzymała patent w 2000 roku, składa się on na oryginalnym procesie technicznym w połączeniu z wykonaną pracą w wsposób metody starożytnej, która definiuje się go jako ‘’najlepszy sposób, aby utworzyć obraz przy użyciu technik kolorów i oryginalną metodę”. Rezultat jest identyczny!
Zatem jeśli zawsze chciałeś ukraść  Nenufary Lilie Wodne od Monet, Wiosna od Botticelli lub Pocałunek od Klimt, aby wzbogacić ściany waszego domu, lub innych przestrzeni, teraz jest to możliwe!
Artyści wykonują, także obrazy, freski i płyty w dowolnym rozmiarze.
Skontaktuj się z nami na: info@viadurini.pl
 
Freski są przygotowane z wapnia i piasku. W całym cyklu przetwarzania nie wytwarza się odpadów lub resztek dla środowiska i dla osób. Retusz odbywa się ręcznie na każdym kawałku i całej pracy używając farb tempera lub akwareli, w celu nadania głębi i połysku typowego oryginalnego obrazu. Grubość prac wykonywana jest ręcznie z gorącego gipsu i kleju naturalnego.
Na zamówienie, prace mogą być chronione zewnętrznie.
 
Pictografia na fresku zostaje zapakowana, wyłącznie do wymiaru 45x60 cm, w białym pudełku umieszczone w piankowej i aksamitnej ramce, wyposażony z chowanym haczykiem i żelazową składaną nóżką (żelazowa nóżka jest dołączona wyłącznie do rozmiarów 18x24 cm).
 
ŚWIADECTWO POCHODZENIA
potwierdza oryginalność sztuki;
 
CERTYFIKAT ESPI  Od 2010 Bottega Tifernante otrzymał certyfikat  ESPI , który pozwala na swobodny eksport dzieł, które przypominają oryginał. Niewielu artystów na świecie może pochwalić się tym certyfikatem. Ten rodzaj dokumentacji zostaje wydawany poprzez Ministerstwo Kultury, które zna powagę i zasługi kto go otrzymuje.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty